Jump to content

İnternet Explorer

ali_ozturk34

Recommended Posts

Selam arkadaşlar kullandığım bilgisayar enteresan şeyler yapmaya başladı. Durduk yere internet explorer açılıyor bi siteye girmeye çalışıyor sonrada bu hata veriyor cclear yaptım nod32 tarattım youk geçmedi ne yapmam lazım.

hatagk5.jpg

youkmu arkadaşlar bana yardımcı olcak

virüs taraması yapdır nod 32 mesela kullan sonra ad avare ilede tarama yapdır ve son olarakda internet explorer 7 kur olucakdır dahada olmadı gerye ******ür pc yi

google amcamız resimde ki yazı için diyor ki:

pop-up engelleme yazılımı, mikro güvenlik servislerini kontrol paneli eğilim gösterilmesini engelleyen var.bir Internet Explorer penceresi açın ve adres kutusuna aşağıdaki url yi girin

buda url

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra...

Herkeze Selamlar,

Trend Micro Security Services Dashboard uyarısını bilmeyen yoktur herelde diyerekten yazıma başlıyayım.Çok sinir bozucu bir uyarı mesajıdır kendisi. 2 ay boyunca bunun bir truva atı,spyware olduğunu sandım ve herdün hadi bugün bulucam düzelticem umuduyla yatağımdan kalktım. Türk sitelerimizde,forumlarımızda genelde sunulan çözümler, şu programı yükle tarat,log dosyasını kaydet ona bak şuna bak. Ama bugün yabancı bir sitenin 2008 arşivinde rastladım bu durumun çözümüne. Eğer elimizde bir zyxel router/modem var ise(diğer modemlerinde içinde trend micro güvenliği kısmında olabiliyor) 192.168.1.1 adresiyle modemimizin içine girdiğimizde modemimizn Advanced/TMSS diye bir kısım bulunmakta.Bu kısım aslında Aile koruması olarak düşünülmüş bir bölüm . Bu bölümümüzde aile koruması açık olsun diye bir tik’leme kısmı yer almakta.Bu tiklerimizi kaldırıp tekrardan modemi kaydettiğimizde sorunumuz tamamen çözülmekte arkadaşlar.Kendim bu tmss.trendmicro uyarısının müptelası olarak bu bilgiyi bulup halletmenin gururu ve mutluluğuyla şimdi bloğumda paylaşıyorum herkeze kolay gelsin

Alıntıdır:

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...