Jump to content

Bununla Sizce Crysisi Full Detayda Oynarmıyım?

bukibuks

Recommended Posts

ASUS M3N78-VM (GeForce 8200, GLAN, SATA, RAID, VGA, AM2+)

4xKINGSTON DDR2 800 2048MB

MSI 1GB GeForce 9800 X2 (PCI-E)

SEAGATE 250GB 7200RPM 16MB SATAII NCQ

AMD Phenom II Quad Core X4 940 (3.0GHz, 6144KB, AM2+) Black Edition BOX

QUAKE 7506B 250W (Gümüş-Siyah

CORSAIR TX750W 140mm Fanlı 750W

HANNS-G HG216DP HDMI Girişli 22" LCD

crysis acayip bir oyun bundan daha iyi bir intel i7 ve gtx 280 sli lı bir sistem ile test yapıldı onda bile yüksel çözünürlüklerde sorunlar oluyordu ama hayırlı olsun amd ile kurabileceğin en iyi sistem olmuş

Intel Gma 950 onboard kullanan biri olarak hüzünlendiğim bir başlık oldu:) Vga bile demem ben buna, gma diyelim:) -Graphics media accelerator(!!)- Şimdi yeni anakartlara ramden 1 gb'a kadar yükselen(!) gma yapmış intel, sonuçları yine berbat ötesi tabiki..

Sistemin hayırlı olsun. 22'' Lcd monitörde tam ekan max çözünürlükte oynaman gerek tabiki. Bütün ayarları da en üste çekersen kasılabilir. Very high değil de, high'de oynarsın. Arkadaşımın Gt8600 Vga'lı kasasında oynamıştım. Ortalama bir performans ile gayet güzeldi. Bu sistem katlar..

intel pentium dual cpu e2180 2.0 ghz

eForce 8400

ben bununla assasin's creed, crysis ve crysis warhead de duman attırıyorsam sen patinaj çektirirsin

eminmisin 9800gtx ekran kartı veya üst versiyonlarıyla oynada oyunda görmediğin sahneleri görünce o halini görmek isterdim.

arkdadaşa katılıyorum 9800 gtx ve güzel bir işlemci ile bu oyun tadı daha iyi çıkar bende 1. ve 2. oyunuda bitirdim cok güzeldi bir solukta bitti 8600 gt ile oynadım daha iyi bir ekran kartım olsaydı daha iyi performans alırdım oyun grafikleri harika

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...