Jump to content

Windows Update Agent 5,8.02469 Yükle Sorunu

kamucu13

Recommended Posts

tnc kullandığımdan otomatik güncellemeleri kapatıyorum. windows live yüklemek isterken şu altaki sorunla karşılaştım

assdms2.png

acaba bu güncelenmeyi alırsam tnc zarar görürmü. bir kez de güncelleme yapmıştım ama ozamanda windows çökmüştü arkadaşlar biraz yardım şimdiden teşekkürler

Forumdaki katılımsız Windows Live Messengeri yükle onda bu güncelleme otomatik olarak yüklüyor. İstersen bu güncelleştirmeyi de yükleyebilirsin. Tnc XP zarara vermez.

herşey için teşekkürler ama bişeyi merak ediyorum oto. gün. tnc için hep zararmı olacak.

bide kardeşim neffeno katılımsız Windows Live Messengeri liinkini verebilirmisin bukamadımda

saygılarıma

herşey için teşekkürler ama bişeyi merak ediyorum oto. gün. tnc için hep zararmı olacak.

bide kardeşim neffeno katılımsız Windows Live Messengeri liinkini verebilirmisin bukamadımda

saygılarıma

Bazı güncelleştirmeler Windowsun sistemde değişiklik olduğunu fark etmesini sağladığı için zararı var. Çünkü TNC XP seninde bildiğin gibi xpnin bir çok dosyası yeniden düzenlenerek oluşturuluyor. Bunu windows engellemesin diye de orjinal dosya koruması kaldırılıyor. Bu yüzden modifiye XPlerde Otamatik güncelleştirmeleri kapattın deniyor.

Ben de bulamadım.Katılımzısın içerisindeydi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...