Jump to content

Türksat Ve Analog Avermedia Kartı ?

TosunPASA

Recommended Posts

Merhaba

DigiTürk vardı. Sözleşme bitti ve biz çanağı TürkSat 'a dönderdik ve DigiTürk kutusu ile yayınları sorunsuz izliyoruz.

TV ye bağlantı kutudan TV arkasındaki SVideo girişleri ile sağlandı. Getirdikleri Scart girişler uyuşmayınca bendeki mevcut SVideo girişli kablo kullandık..

Sorunsuz TV den Digital yayınları seyredebiliyorum

PC im de GigaByte 945 intel chipsetli anakartım var.

AverMedia analog TV kartım var. 3-4 tane kanal seyrediyorum onlarda parazitli ama.. bu kadar. Normal anten yok yani.

DigiTürk kutusundaki yayınları bu Analog tv kartım ile yayınları nasıl seyredebilirim ?

Görüntü ve Ses leri bu analog TV ye nasılaktarabilirim ?

Detaylı varsa resimli anlatım yapabilecek varmı ?

Selamlar

arkadaşım digiturkun receievrını gormedim ama kesinle ustunde AV out analog cıkısı vardır (VCD gibi) onları tv kartının AV girişine bağla, kanal olarakda programından AV yi sec ( cunku ben dvd yada camera baglıyorum FLy98 e) goruntu gelir ses girişinide ister direk amphi ver ister ses kartının line in den gir istersende tv kartının line inden gir. yanlız tv hangi kanalı izlerse sende o kanalı izlersin. Ayrı takılmak için çift cıkışlı LNB ve birtane daha receiver almalısın sonra diğer işlermler standart

teşekkür ederim

soruya farklı bakış açısı ile alakasız cevap

bakışım farklı değil senin anlatışın bu, bazı şeylerin ne oldugunu bilmeden yazmışsan o benim sorunum değil ben yardımcı olmak istedim bu bu şekilde olur başka acıklaması yok analog tv kartıyla bu şekil yapabilirsin ha sen analog tv kartıyla direk digiturk yayınlarını izlemek istiosan deveyle E5 karayoluna cıkmak isteyorsun gibi bişiy

Evet arkadaş çok haklı.Senin dediğin olsaydı eğer "Skystar 2 Dijital Tv Kartını" üreten almanlar boş yere zengin olmazdı.Senin dediğin ancak o şekilde paralel bir izleme ile olur.Daha fazlasını istiyorsan eğer "Çift Çıkışlı bi LNB ve Dijital Tv Kartı (Örnek Skystar 2) " alman lazım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...