Jump to content

Vistada Neden Msn Açamıyorum?

mukremin

Recommended Posts

arkadaşlar artık çıldırma derecesine geldim yükle allah yükle msn açamıyorum sürümdenmi acaba dedim bütün sürümleri yükledim yine aynı tek aklıma gelen ethernet kartı artık realtek rtl8169/8110

anakartın yanında verilen ethernet driverini bile yüklüyorum yine girmiyor (vista sürümü olmasına rağmen)

bu sorunu çözebilen arkadaşlar acil yardım :pardon::wacko:

ne hatası veriyor arkadaşım bir saatini güncelle belki düzelir.saygılar

yok usta ya ne saati saat tam ayarlı dünya saati gün ışığı uygulamasınada açık bir türlü çözemedim

810000306 hatası sürekli çıkarmı bi insanın karşısına ya rüyalarıma girdi artık o derece :pardon:

işin şakası bi yana arkadaşlar gerçekten bi türlü çözemedim internet yok olsa anlarımda var her işimi yapıyorum ama bi türlü msnye giremiyorum sadece webmessengerdan bağlanabiliyorum lütfen yardım...

merhaba dostum kullandigin modemini markasi nedir acaba

eger vistada msn baglanti problemi aliyorsan eger

birde bunu dene yarari olabilir

komut istemini (DOS) aciyorsun ve asagida bulunan komutu yazip

netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled

enter`e bastigin zaman birsatir atta Tamam diyecek

simdi tekrar dene bakalim acilacak mi Msn nin ...

gizli dosyaları acın orada windowsun kurulu oldugu dizinde kullanıcı oldugunu bolume girin örnek : C:\Documents and Settings\XXX\Contacts

bu klasor içindeki tum dosyaları siliyorsunuz ardından birde

C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

bu dizindeki dosyaları siliyorsunuz

normale donuyor

en azından ben boyle yapıyorum

vistada ise buna uygun olarak aynı işlemleri yaparak deneyin..

yok usta ya ne saati saat tam ayarlı dünya saati gün ışığı uygulamasınada açık bir türlü çözemedim

810000306 hatası sürekli çıkarmı bi insanın karşısına ya rüyalarıma girdi artık o derece :pardon:

ayrıca o 8100030d kodlu hata olaması lazım..

msn 9 rc de yapıyor bunu :S

Merhaba dostum

probleminin cozumu cok basit modeminin yazilimi tahmin ediyorum eski surum. Yapman gereken islem su

burada belirttigim linkten yazilim surumunu indir (Donanım sürümü Çıkış Sürümü: 1.01.06 (ETSI) (Annex A)).

Link:

Please register to see this content.

ve modeminin yazilimini guncelle sorunun % 100 cozulecektir.

eger yazilim guncellemesi konusunda yardimci olabilirim....

gizli dosyaları acın orada windowsun kurulu oldugu dizinde kullanıcı oldugunu bolume girin örnek : C:\Documents and Settings\XXX\Contacts

bu klasor içindeki tum dosyaları siliyorsunuz ardından birde

C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

bu dizindeki dosyaları siliyorsunuz

normale donuyor

en azından ben boyle yapıyorum

vistada ise buna uygun olarak aynı işlemleri yaparak deneyin..

ayrıca o 8100030d kodlu hata olaması lazım..

msn 9 rc de yapıyor bunu :S

bana gelen hata kodu bu arkadaşım olduğu gibi söylüyorum sana ayrıca 8.1 bile kurdum yine açılmadı

8.1-9-9.5 hatta ve hatta 14.0 kurdum yine giremedim hadi onuda geçtim amsn kurdum bilirsiniz belki linuxun msnsi onda bile açılmadı

walla aynı sey oldu ben bu işlemi yapdım duzeldi her oldugunda aynı olayı yapıyorum :pardon:

onuda yaptım gene açılmadı acaba sürümdemi bi halt var dedim başka dvd indirdim yine açılmıyo xpde hiçbi sorun yok takır takır çalışıyo gel gelelim vistada tık yok

Merhaba dostum

probleminin cozumu cok basit modeminin yazilimi tahmin ediyorum eski surum. Yapman gereken islem su

burada belirttigim linkten yazilim surumunu indir (Donanım sürümü Çıkış Sürümü: 1.01.06 (ETSI) (Annex A)).

Link:

Please register to see this content.

ve modeminin yazilimini guncelle sorunun % 100 cozulecektir.

eger yazilim guncellemesi konusunda yardimci olabilirim....

güncelleyince olurmu diyon bendekide 1.01.05 sürümü ağdan bağlanıyom

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...