Jump to content

Multiboot Hakkında Yardım

tnt16

Recommended Posts

Arkalr ben forumdaki morning arkdaşımızın multiboota birden fazla xp eklemek konusundan herşeyi yaptım ama bir hatayla yaşadım.resim ekledim resimde herşey gösteriyor..

image-4FA2_49847776.jpg

Bu Konuda Yorum Yazanların Ve Yardım Edenlerin Ve Yorumsuz Konuya Bakanların Allah Razı olsun Diyorum..

Demek ki eksik yapmışsın.

Senin çalışmanı görmeden kimse fikir yürütemez ekran görüntüsü işlevsiz.

Forumda tnt16 bölümü açılmasın istersen varolan başlıklarda sorman yeterliydi burada bir daha sorman bişey değiştirmez forum kirletmekten başka. Yardımcı olabilecek insan sayısı belli zaten görülmüştür.

Neyse, fikir yürüten biri olur umarım. Senin nerede olduğu belli olmayan hatanı buradan görmek ise oldukça zor, dürbün almak gerek:)

Ben team işinden falan anlamam yalnız çalışırım, herkesin de kendisinin keşfetmesi taraftarıyım özellik olsun hata olsun. Arada bir faydamız dokunsun diye yazıyorum tabi yoksa benim de sorunlarım oluyor ya çok deneyerek ya çok araştırarak çözüyorum, ingilizce forumları gezmek de bir avantaj. Çok iyi dil bildiğimden değil.. Daha az bildiğim zamanlar da geziyordum ne de olsa bilgisayar ingilizcesi. Anlamadım takım falan galiba. Kolay gelsin başarılar dilerim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...