Jump to content

Aile Koruma Programları

sersav74

Recommended Posts

3333.jpg

Microsoft'un açıklaması

Artık çocuklarınızı Netron Gözcü ile Internet'teki zararlı sitelerden koruyabileceksiniz..! Bu yazılım üstelik ücretsiz olarak sadece orijinal Microsoft Windows XP kullanıcıları için. (Varsayılan yüklemeyi Netron sitesi üzerinden verdik. Alternatif yükleme Microsoft'un sitesindendir vee Windows doğrulaması gerektirir.)

Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Netron Gözcü'ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik bulunan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Netron Gözcü ile bilgisayar ve internet kullanımına zaman sınırı tanımlayabilir, sadece sizin istediğiniz zamanlarda çocuklarınızın bilgisayarı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda yüklü diğer yazılımların sadece sizin istediğiniz zamanlarda çalışmasını sağlayabilir, ziyaret edilen siteleri kullanım günlüğünde görüntüleyebilirsiniz.

Program çalışmak için .NET Framework 1.1 kurulumuna ihtiyaç duymaktadır

Netron Gözcü uygulaması tamamen Netron Yazılım tarafından Microsoft için geliştirilmiştir. Ürünün tüm sorululuğu Netron Yazılım'a aittir

BlackDownloadButtonNewReflection.png

Please register to see this content.

size şiddetle :( Child Control tavsiye ederim.

Yaptıkları :

1) Belirlediğiniz mail adresine belirlediğiniz aralıklarla girilmiş site adreslerini mail olarak göndermesi

2) Terör ahlak kumar içki silah gibi ilegal sitelere girişi kendi databaseleriyle başarılı bir şekilde engellemesi

3) Oyunları belirli aralıklarla açabilmesi saat tarih hatta hergün belirli saatler arasında oyunları kapatabilmesi

4) Sistem içerisinde bulunan önemli dosyalara erişim yasağı konulması ( Biraz bilgili olmak gerekiyor)

5) Hdd kitleme sürücüleri kitleme komut kitleme arama kitleme başlatı gizleme denetim masasını gizleme ve daha bir çok önemli kilitlemeler..

6) Ayarlardan This Computer not child... ( Bu bilgisayarı çocuk kullanmıyor) seçeneği ile sizinde yanlışlıkla yasak sitelere (hepsini değil) girmenizi engeller.

7) Gazetelerdeki Seksen yada seks skandalı sex skandalı gibi yazılardan dolayı engellemez.

dahasıda varda unuttum. Bana göre bir engelleyici olarak en güzel program.

Nerden bulabilirim?

Link :

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...
Child Control için teşekkür ederim indirdim kurdum ..Fakat benim belirlemediğim ayarlar için gerekli bir password istiyor ve devrede değil... ??????

henüz kayit etmedigin bir sifre ise,ozaman yeni bir sifre belirlemen gerekiyor.

bunu programin ayarlar bölümünden yapabilirsin.

programi bilmedigim icin genis detay veremiyorum fakat ayarlarda mutlaka bulunur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...