Jump to content

Internet Explorer Hakkında Yardım Edebilirmisiniz

Recommended Posts

askere gitmeden önce windows sp2 yüklüydü internet explorer 6 olduğu için sorun olmuyordu sorun şu arkadaşlar perfect xp 2009 kurdum içerisinde internet explorer 7 olduğu için diğer dükkanımdaki kameraları internet üzerinden izleyemiyorum yani izleniyor ama o anlık görüntü çıkıyor yani yenileme yapmıyor kamera sayfasında

To enable control work: Tools->Internet Options->Security->Custom Level -> Low

bu yazıyor yapıyorum güvenlik düzeyini düşük yapıyorum ama kamera yenilenmiyor simge durumuna küçültüp büyültünce yenileme yapıyor ama ben hep canlı olarak göstermesini istiyorum neyden kaynaklanıyor olabilir activex den mi yoksa güvenlikten mi çünkü internet explorer 6 da bu sorunu hiç yaşamadım internet explorer 7 yi silip 6 kurayım desem yenisi tespit edildi diye kurulumda yapamıyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler sorunu bir türlü çözemedim sağlıcakla kalın

firefox ve opera da denedim boş bir sayfa çıkıyor bu defada sadece bu yazı

To enable control work: Tools->Internet Options->Security->Custom Level -> Low

kamera adresi 81.214.221.228 deneyebilirsiniz tabi alttaki webview i download edip kurmanız gerekecek

internet explorer ın güvenlik ayarını low' a getirmeni söylüyor bunu yaptınmı ? Low yapıp öyle denermisin yoksa ya explorarı güncelilyceksin yada sp2 yükliyceksin kardeş.

Araçlar > Seçenekler > Güvenlik >Bölge Güvenlik Düzeyini Orta yada Low yap aşağı çek öyle bir dene

kensopoy arkadaşım gönderdiğin ekran falan çalışıyor ip kısmına gene 81.214.221.228 yaz ekran gelir 3-4 saniye sonra kameralar açılır fakat görüntü hareket etmiyor açtığın andaki ekran görüntüsü var ekranı simge durumuma küçült büyüt saniye ilerliyor görüntüde ilerliyor ama hep görüntünün oynaması için simge durumuna küçült büyüt yaparsak :( heralde 1 dakika 60 saniyeden 1 saat 60 dakikadan günde 86400 defa simge durumuna küçült büyüt yapacam heralde :p

explorer 8 i kur ve canlı canlı izle uyarı verecek eski uygulamalarla uyumluluk diye ona tıklayıp ip numaranı girip next yapınca çalışır...

link:

http://download.microsoft.com/download/2/D/A/2DAE6C89-EC54-4C01-B378-3BB73F98E301/IE8-WindowsXP-x86-TRK.exe[/CODE]

ben şuanda dükkanının izliyorum hemde 4 kamera birden aktif çalışıyor...

• 2 hafta sonra ...

teşekkür ederim dostum deneyeceğim perfect xp 2009 kurdum pc allak bullak oldu bakalım 2008 deki perfect xp yi kurdum ama bilgisayar hala allak bullak o kadar şey varken bi malware yüzünden 28 tane spyware çıktı format atmak zorunda kaldım 4 gb ram var ona rağmen allak bullak deli olmamak elde değil

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...