Jump to content

Viso_reflection_edition(v2.0) Entegrede Sıralama?

eno

Recommended Posts

merhaba VISO_Reflection_Edition(v2.0) Kurucam Xp Cd sine Ama önce hangisiyle başlamalıyım mesela güncelleme ve addonlar birde raid sürücüler eklicem sıralama nasıl olması gerekiyor??? hep hata veriyor başta güncellemeleri sonra addonları sonra sürücüleri kuruyorum ardina VISO_Reflection_Edition(v2.0) kuruyorum hata veriyor yardımcı olurmusunuz???

Başta Güncellemeleri Kuruyorum

Nr update ( Rvm ile )

normal update paketleri ( nlite ile )

Addonlar ( Rvm ile )

VISO_Reflection_Edition(v2.0)

Kuruyorum Hata Veriyor Asıl Sıralama Nasıl oluyor????

Ben kendi sıralamamı yazayım.

1-Güncelleme paketleri ve addonları eklerim.

2-Bileşenleri silerim.

3-Katılımsız ayarları yaparım,tema eklerim.

4-İnce ayarları yaparım.

5-VISO,7ISO herneyse görsellik paketini eklerim.(Driver ekleyeceksem 5.Sıraya Driver eklerim)

6-Paketlerim ISO yapıp Virtual PC'de denerim.

Bir RWM bir nLite ile yaptığın için hata alıyor olabilirsin.RWM Update entegresi için daha sağlıklı diyorlar ama nLite'dan başka program kullanıyorum.Sorun yaşamadım şimdiye kadar.Sende ekleyeceklerinin hepsini nLite ile ekleyip bir dene bakalım.

Yalnız Viso_reflection_edition(v2.0) de su sırayı izle

1-)Update Pack , Addon Entegre

2-)Driver Entegre

3-)Viso_reflection_edition(v2.0) Benim denemelerimde en son uyguladıgım zaman katyılımsız ayarları yok oluyordu bu yğzden bu sıralamayı uygula.

4-)Katılımsız.

Benim kullandığım ve önerim; (viso paketleri en son uygulanmamalı en son driver entegresi olmalı bence..)

1. Xp Sp3 kaynağı üzerine update entegresi.

2.Viso uygulaması. (Bu aşamadan sonra iso kaydedin daha sonra da kullanırsınız baştan uğrşmazsınız)

3.Nlite ile addon eklemesi, ince ayar, bileşen silme vesaire..

4.Yapacaksanız varsa çeşitli ayar ve eklemeler vesaire..(elle)

5.Driver entegresi

6.Final.

Çok denedim hem sorunsuz hem de kolaylık sağlayan bir sıralamadır.

Şimdi Arkadaşlar

Nr Updateyi RVm ile Ve Normal Güncellemeleri ve sürücüleri nlite ile entegre ediyorum ve sadece addon RVm ile yüklüyorum Daha Sonra VISO_Reflection_Edition(v2.0) Yüklüyorum

Addonlarım Nlite İle yüklenmiyor Hata Alıyorum o yüzden Rvm ve Nlite Kullanıyorum paketimi iso yaptigimda sanal pc de denedigimde şöyle bir hata ile karışılaşıyorum....

rundll32.exe bileşenin konumu bulunamıyor framedyn.dll bulunamadıgından bu uygulama başlatılamadı uygulanmanın yeninden yüklenilmesi sorunu ortadan kaldirir

srclient.dll yüklemede hata belirtilen modül bulunamadı diyor ne yapmam gerek?

Benim İzlediğim Yol Aynen Şöyle:

1-Update Pack ve Addonları Ekleme

2-Görsellik Paketini Uygulama

3-nLite ile Bileşen Silip Katılımsız Yapma

4-Driver Entegre

5-Bazı Dosyaları Editleme

6-ISO Alıp Test Etme.

Yani Eklentileri v.s Ekledikten Sonra V'ISO Uygulamanızı Tavsiye Ederim.

Addon ve güncelleme paketi eklemek için rvm'yi kullanın.nLite'ı bileşen silip ayar yapmak için kullanın.sonra rvm ile isolayın. :D

1)Update Pack ve Addonları Ekleme(RVM)

2)nLite ile Bileşen Silip Katılımsız Yapma(nLite)

3)Viso veya 7iso

4)ISO Alıp Test Etme(RVM)

Boot Edilebilir Bir Şekilde Oluşturuyorsa Neden Olmasın CDImage De Kullanırız.Öneri İçin Sağol.

mach2: o yöntemde mantıklı ama bileşen silmeden önce görsellik paketini uygulamak daha mantıklı.Ben bir sefer dediğin yöntemle uygulamıştım xp gümledi :D

Yok Mu Yardımcı olabilecek Kişi ya???

xp cdsi hazirliyorum önce bileşenleri cıkarıyorum daha sonra güncellemeler olarak nrupdate paketi ve normal ms sitesinden indirdigim packleri nlite ile entegre ediyorum daha sonrayine nlite ile raid sürücü entegre ediyorum ve addonları rvm ile ekliyorum son olarakda VISO_Reflection_Edition(v2.0) kuruyorum sonra isolayip sanal sürücüde test ettigimde karşıma şöyle bir hata geliyor framedyn.dll bulunamadı ve srclient bulunamadı diyor yardımcı olurmusunuz?

Tabi Hata Verir Bileşen Silmişsiniz İlk Daha Sonra NR_Update Pack Koymuşsunuz.Postlarda Nasıl Sıralama Yapacağınızı Söylemiştik.Raid Sürücülerini DriverPacks Base ile entegre Edin.

Sıralama Aynen Şöyle Olmalı(Tekrarlıyorum.):

1-Update Pack ve Addonları Ekleme(RVM Integrator ile)

2-Görsellik Paketini Uygulama(V'ISO Reflection Edition)

3-nLite ile Bileşen Silip Katılımsız Yapma(nLite)

4-Driver Entegre(DriverPacks Base)

5-Bazı Dosyaları Editleme(Elle Editleme)

6-ISO Alıp Test Etme.(RVM Integrator)

Bu Şekilde Yaparsanız Daha Sağlıklı Sonuca Ulaşırsınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...