Jump to content

Rapid'den Sınırsız Ve Kusursuz Bir Download Yapma

sanalreal

Recommended Posts

Arkadaşlar Daha Önceleri USb Downloder ile Rapid'den Sınırsız Ve Kusursuz Bir Download YapaBiliyordum. Hatta ßağlantım Kopsa Bile Tekrar ßağlandığında Kaldığı yerden devam edıyordu. Örnegın Gece Yatarken bi 700 mb lık bır dosyanın lınklerını usbdownlodera verıyodum ve sabaha kadar ınmıs oluyordu ama artık sanırım Rapid Programı çözdu Ve İndiremiyorumm.Bu konuda Bana Yardımcı Olursanız Veya ßir Program Önerirseniz Sevinirm.....

ßu Konuyu İlkkez TNCTR de Açıyorum Çünkü Sizlere Güveniyorum Şimdiden Teşekkürler..... <_<

JDownloader

jdownloader de linkleri eklediğimizde sırası gelince idm(internet download manager)'i devreye koyuyor. ve tekrar indirdiği dosya için geri sayıma başlıyor. indirme sırası geçeni otomatik silmiyor. birde idm otomatik indirme başlatmıyor. ekranı bekletiyor onay vermemiz gerekiyor.

Arkadaşlar Jdonwloder ı ve FreeRapid Downlonderı denedım ama oda 1. indirmeden sonra 15 dk beklıyo ve daha sonra ındırmeye başlıyo ve buda uzun bır zaman kaybına yol acıyor.... Nasıl Yapabiliriz....

j downloadere modem reset dosyasını gösterirseniz beklemez..

hem program kendi çıkartıyor hazırlıyor herşeyi yapıyor ve süreklide güncelliyor kendini..

modem resetleme resimler alıntıdır....

step1vg6.jpg

step2va3.jpg

step3qx8.jpg

selam arkadaslar bu nedir acaba bir haftadir rapid bana vermio:(( yardimci olursaniz sevinirim

Error

You want to download the following file:

Please register to see this content.
| 2530 KB

Your IP address 88.***.***.** is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

Create Premium Account

selam arkadaslar bu nedir acaba bir haftadir rapid bana vermio:(( yardimci olursaniz sevinirim

Error

You want to download the following file:

Please register to see this content.
| 2530 KB

Your IP address 88.***.***.** is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

Create Premium Account

Arkadaşım modemine reset at sanırım rapid statik ıp ni modem yüzünden yeni bir indirme yaptın sanıyor. Modemi kapat aç yada reset at düzelmesi gerekir.

hem program kendi çıkartıyor hazırlıyor herşeyi yapıyor ve süreklide güncelliyor kendini..

step1vg6.jpg

step2va3.jpg

step3qx8.jpg

kesinlikle jdownloderi tavsiye ederim. gerçekten çok güzel ve kullanışlı bir program. yöntem olarak clr script yerine live header/curl yöntemi seçilirse http scripti kendisi oluşturuyor.

header/curl yönteminin detaylı anlatımı için aşağıdaki dosyayı inceleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/191185380/JDownloader_Tekrar_ba__287_lan_kaydedici.rar.html[/CODE]

step1vg6.jpg

step2va3.jpg

step3qx8.jpg

AirTies RT-204 Kablosuz ADSL2+ 1 Portlu Modemin myrouter.clr sini bulamadım yardmcı olurmusun

step1vg6.jpg

step2va3.jpg

step3qx8.jpg

Ya bnm modem AirTies Rt 205 Onda Kullanıcı adı ve sıfre yok sıfreyı gırdedıgınde entera bastıgımda gecıyor ama bunu nasıl jdownlodera yapabilirim...??

Arkadaşım modemine reset at sanırım rapid statik ıp ni modem yüzünden yeni bir indirme yaptın sanıyor. Modemi kapat aç yada reset at düzelmesi gerekir.

cevdet kardesim tskler modem resetle alakali bişe deildi 1 hafta takildi benim ip galiba rapide reset deil nerdeyse kiracakrim kendilinden düseldi sonunda genede bilmiom sorun neydi :D) tskler cevaplariniz icin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...