Jump to content

Pc Ye Virus Bulastı

altayi

Recommended Posts

selam degerli arkadaşlar bügün öglen msn de bi arkadasım link yolladı sonu jpg idi bu arkadasla çekildigim fotograflardan biri heralde deyip linki tıkladım yükle çıktı masaüstüne kaytteddim sonra fotografı tıkladım hata mesajı çıktı neyse dosya bozuk heralde deyip sildim anti virus olarak nod 32 var sürekli güncel açık sonra pc kasılmaya basladı ardından bi uyarı ısass.exe engellemeyi kaldır veya devam et diye engellemeye devam dedim sonra görev yöneticisini açtım baktım ısass.exe çalısıyor hemde cpu kullanımı 100 de 100 neyse hemen görevi sonlandır dedim sonra pc normale döndü işe yaramayan nod 32 yi sinirlenip hemen siliyim dedim yarım silindi daha sonra pc yi yeniden başlatınca tekrar donuyor ve görev yöneticisinde bi program 100 cpu ile çalısıyor sonlandırınca pc düzeliyor ayrıca c klasöründe devamlı silmeme ragmen degişik simgeyle pps adında bi uygulama çıkıyor link yollayan arkadası aradım bana da bulaştı ne yapıyım diye bana soruyor bende ustalara yani sizlere sormak istedim ne yapmalıyım başka antivirus yüklesem silermi hangi antivirusu yüklemeliyim link verirmisiniz bi zahmet formda hangisini yüklüyüm karar veremedim tesekkürler

nod32 ci arkadaslar iyi okusun bu baslığı!

yıllardır kaspersky ürünlerini kullanırım ilk kurulumda bir kez tam tarama yaparım sonra birdahaki formata kadar asla tarama/scan vs. bilmem hersey an be an izlemededir simdiki kullandığım versiyon KIS2009 (kaspersky internet security 2009) tavsiye ederim

o kadar stabilki p.2. 400mhz sistemde bile kullanılabilir

sizin sorununuza nacizane yanıt; formata gerek yok nod32 den iyice kurtulun 1. spyware doctor kurun (yeni versiyon olması gerek) onunla bi temizlik yapın 2. KIS 2009 kurun guncellemelerini yapın onunlada bir temizlik yapın sorun kalmayacaktır.

not:sistemde spyware doctor varken kis kurulum yapmaz onunla isiniz bitince sistemden kaldırın kis kalıcı olsun

nod32 ci arkadaslar iyi okusun bu baslığı!

yıllardır kaspersky ürünlerini kullanırım ilk kurulumda bir kez tam tarama yaparım sonra birdahaki formata kadar asla tarama/scan vs. bilmem hersey an be an izlemededir simdiki kullandığım versiyon KIS2009 (kaspersky internet security 2009) tavsiye ederim

o kadar stabilki p.2. 400mhz sistemde bile kullanılabilir

sizin sorununuza nacizane yanıt; formata gerek yok nod32 den iyice kurtulun 1. spyware doctor kurun (yeni versiyon olması gerek) onunla bi temizlik yapın 2. KIS 2009 kurun guncellemelerini yapın onunlada bir temizlik yapın sorun kalmayacaktır.

not:sistemde spyware doctor varken kis kurulum yapmaz onunla isiniz bitince sistemden kaldırın kis kalıcı olsun

valla arkadaşım bende yıllarca not 32 kullanırım benim yanımda bir numara sistemi yormaz sanki yok gibi çalışır ama işini iyi görür benim denemedigim vürüs pro. kalmadı en iyisi not 32

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...