Jump to content

Sapphire Ati Hd3650

siyahi

Recommended Posts

Arkadaşlar yarın bu ekran kartını sipariş edeceğim ana kartım agp slot yani anlayacağınız 8x üstünü desteklemiyor bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim

512 MB SAPPHIRE ATI HD3650(128Bit) DDR2 AGP 8X

agp 8X için bugünün oyunlarını rahat oynayabileceğin bir kart, umarım ram miktarın iyidir. (HD 2600xt testine istinaden)

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ram 2 gb sanırım bana sorun çıkarmayacak sadece işlemcim biraz düşük p4 2.6 ama onuda değiştirme şansım yok

Saygılar...

Arkadaşım Eğer almadıysan henüz SAKIN ve SAKIN ALMA !!!!

HIS Radeon HD3650 Agp 8x kullandım ve lanet ediyorum... Nvidia' dan şaşmamanı öneririm

agp yüzünden sinir stres oldum en sonunda 1 hafta kadar önce sistemimi PCI' a yükselttim.

HIS Radeon HD3650 Agp 8x kullandım ve lanet ediyorum... Nvidia' dan şaşmamanı öneririm

agp yüzünden sinir stres oldum en sonunda 1 hafta kadar önce sistemimi PCI' a yükselttim.

Kardeşim bugün sipariş ettim bu kartı yarın elimde olacak artık dönemem zaten fazla bi alternatifim yok sana ne gibi sorunlar yaşadığını sorabilirmiyim

@siyasi arkadaşım boşa masraf etmişsin.Sana kim önerdi agp ekran kartı al diye.Agp eski tekneloji ve eski teknelojiye niye masraf ediyorsun.2 gün sonra bu kartlar oyun oynamazsa ne yapıcaksın?

Gerçekten üzüldüm.

aynı kartı kullanıyorum bende ama caresızlıkten suan ıcın tum oyunları calıstırıyor arkadasın ancak donma sorunum vardı ramı cıkarıp takınca halloldu :D keske bende pci ye yukseltebılsem ama bunbun ıcın anakartın ve anakarta baglı herseyın degısmesı sart onu da karsılayamam :/

Kardeşim bugün sipariş ettim bu kartı yarın elimde olacak artık dönemem zaten fazla bi alternatifim yok sana ne gibi sorunlar yaşadığını sorabilirmiyim

Şu son dönemlerde Crysis vb. ekran kartını test amaçlı kullanılan oyunlar bir kenara dursun :nea:

Bu ekran kartı ile Call Of Duty Worl at War ( CoD 5 ) bu oyunu neredeyse en düşük ayarlarda oynayabildim mesela

Bunun dışında HANGi Ekran kartını alırsanız alın TEST oyunusunda Yeni bir OYUn keşfettim adı " Euro Truck Simulator "

oyun 230 Mb falan kıytırık bi oyyun deyip geçmeyin , sistem gereksinimleri olarak düşük istediğine de aldanmayın Grafik Modellemesi çok agır bir oyundur... 3D modelleme

Bu oyunu çok düşük fps lerde oynadığımı söyleyim yani aşırı derecede takılarak. ( orta düzey ayarlarda üstelik )

Bu ekran kartını kullandığım Pc özellikleri de söyle ;

işlemci : INTEL P4 3.00 GHZ hyper treading

anakart: asus p4 s800 d-x

ram: 2 gb kington DDR 400

ekran kartı: HIS RADEON HD 3650 ( söylediğim ekran kartı )

Aynı oyunu sistemi PCı' a yükselttikten sonra denedim ;

Yeni sistem özellikleri

işlemci : INTEL P4 3.00 GHZ hyper treading

anakart: Bıostar P4M900-M4

ram: 2 gb kington DDR2 667Mhz

ekran kartı: Ati RADEON X1550Pro ( eski agp kartımdan kötü bi kart :nea: )

Yukardaki sistemle bahsettiğim grafik modellemesi agır Tır simulasyon oyununu sorunsuz oynuyorum :nea: 1024*768 tüm detaylar yüksek düzeyde üstelik ;)

Sistemi yani upgrade(yükseltme) için sadece ;

ekran kartı

ram

anakart

değiştirdim :p ve üzerine 100 lira verdim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...