Jump to content

Röportaj

mustafa.mg

Recommended Posts

Arkadaş isterse bende bu projede ona yardımcı olabilirim ;)

Röportaj yapılırken sitede bulunan üyelere açık bir anket yaparak bu haftaki röportaj kiminle olsun ve anket sonucunda çıkan üye veya yetkili arkaaşa sormak istediklerini bu başlık altına yazsa röportajı yapacak kişide bu sorular arasında mantıklı olanları seçip sormasında bence güzel olur ve röportaja ilgiyi arttırır.

Arkadaş isterse bende bu projede ona yardımcı olabilirim :D

Röportaj yapılırken sitede bulunan üyelere açık bir anket yaparak bu haftaki röportaj kiminle olsun ve anket sonucunda çıkan üye veya yetkili arkaaşa sormak istediklerini bu başlık altına yazsa röportajı yapacak kişide bu sorular arasında mantıklı olanları seçip sormasında bence güzel olur ve röportaja ilgiyi arttırır.

bence arkadaş güzel düşünmüş

Forum yönetimiyle yapılan görüşme olumlu bir sonuç alınmıştır ..

Buna göre ilk röportajımızı 08 Şubat 2009 tarihinde sk8er_boi ile yapılacaktır. Sk8er_boi'ye olan sorularınızı 01 Şubat 2009 tarihine kadar özel mesajla bana gönderebilirsiniz.Bu tarihten sonraki gönderilecek mesajlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Herşey Güzelde soruları hazırlayacak arkadaş 25 Ocak 2009 a kadar sorularınızı gönderin demiş. İletisi ise 26 Ocakta. Günleri karıştırdı heralde :D

arkadaş sk8er_boi ile ilk röportaj ı yapacak ya heyecanlanmıştır <_<

Niye 1 Şubat :D Hazırlık mı yapılacak :)

Bir Ankara seyahatim varda 2 gün içinde o yüzden ilgilenemeyeceğimden öyle bir tarih çıktı ortaya :)

Herşey Güzelde soruları hazırlayacak arkadaş 25 Ocak 2009 a kadar sorularınızı gönderin demiş. İletisi ise 26 Ocakta. Günleri karıştırdı heralde :)
arkadaş sk8er_boi ile ilk röportaj ı yapacak ya heyecanlanmıştır <_<

Evet böyle bir etkinlikte görev almanın verdiği heyacandan olsa gerekki böyle bir yanılma yaptım, bilgilendirme için teşekkürler =)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...