Jump to content

En Favori çantalarınızı Koyun Ortaya Kapıştıralım

kaos1313

Recommended Posts

iyi hoş.hayırlı olsun güle güle kullan.yaw foruda bir sürü yer var.sen muhabbet kuşları gibi hep gırgırdasın :):p;):p

yaw kardes ben bazen gülmek istiorum ama anlıcak adam yok biraz aktif olun yaw yazın yani bi sürü konu actım mesaj felan yoq :D :D :D zaten insanlar konusarak anlasır :D :D :D

yaw kardes ben bazen gülmek istiorum ama anlıcak adam yok biraz aktif olun yaw yazın yani bi sürü konu actım mesaj felan yoq biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif zaten insanlar konusarak anlasır biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

konuşuyoruz zaten yaw.iyi güzel.seni sohbet bölümüne mod yapmaları lazım.herhalde 7/24 muhabbet açar ve yaparsın :p :ç: ;):D

akşam akşam hiç güleceğim yoktu.yaw sen ne ayaksın.öldürcen mi beni gülmekten ;):p :p

kardes yoksa ödünç veriim benim gülme kutumu sana PM den atiim yada bluetooth dan bolca gül hem kısa devre felanda yapmaz

Bunlar satılık mı? Gövde gösterisi mi?

kardes satardım ama hedaaye o yuzden satamam... sizde koyunda kapıştıralım... :D :D :D :D :D :D :)

fıyatları ucuk gıttım sanayıden aynısı olmasada bu tarzda aldım bıtane 35 ytl ısımı göruyorum uzerıne cıkarma spreyle karalarsam bundan daha ıyı olacağı kesın+fiyat okadarda olmaz

alienArmor_briefcase_front_v2.jpg

gittim zenon far çantası alıp geldım daha kral bundan

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...