Jump to content

Windows 7 7025 Rc Sürüm Goruntuleri....

istanbul82

Recommended Posts

büyük ihtimal 2000-xp ilişkisi gibi sürümünün 6.1 olacağı kesin gibi

ama görüntüler biraz hayal kırıklığı yarattı bende çünkü görüntülerden anlaşılan sadece sürüm seçme bölümü gelmiş

hataların bir çoğu giderilmiştir de görüntü olarak kesin şeyler söylenilebilir artık

büyük ihtimal 2000-xp ilişkisi gibi sürümünün 6.1 olacağı kesin gibi

ama görüntüler biraz hayal kırıklığı yarattı bende çünkü görüntülerden anlaşılan sadece sürüm seçme bölümü gelmiş

hataların bir çoğu giderilmiştir de görüntü olarak kesin şeyler söylenilebilir artık

beta 1 de cinden sızmıştı buda büyük ihtimal cinden sızacak tahmini 5 gunu var goruntuye gelirsek yayan kişi ekran kartının driverlerini kurmadığı için aero açık değil şaşası belli olmuyo betadan farkı superbrın daha küçük oluşu ve denetim masasının başalka hal alması ve hataların düzeltimisi yukleyen kişi 7000 den çık daha hızlı ve satble olduğundan bahsetmiş ..

istanbul82 arkadaşım saydığın özellikler zaten beta1 de var

o sürümü kullanan arkadaş görev çubuğundaki (taskbar) ikonların büyüklüğünden hoşlanmamış küçültmüş

denetim masasındaki ikonların boyutu ayarı zaten beta1 hatta m3 (bulid 6801) de bile vardı

ekran kartının sürücülerini kurmamış demişsin ama denetim masasına bakarsan görüntülerden "nvidia control panel"i görebilirsin yani adam daha fazla verim alabilmek için aeroyu kapamış

görüntülerdeki sitenin dili çince, çince bilmiyorsan daha hızlı ve stabil çalıştığını ayrıca RC sürümü olduğunu nerden biliyorsun?

bence beta1 den %5 farkı var buna göre bence bu RC olmaz çünkü bulid numarası olarak 25 sayı fark var eğer ki daha fazla fark olsaydı bulid numarası farkı daha az olurdu (örnek olarak pre-beta (bulid 6956) ile beta1 (bulid 7000) verebiliriz ) fark olarak;

paint te "shapes" bölümüne yenilik gelmiş açılır menü haline gelmiş (GÖRÜNÜRDE BAŞKA BİR FARK YOK)

7000 nin neresinde beta 1 yazıyor diye yazmışsın cevabı win7 sitesinde ve kurulumunda mevcut

sende googleninin sitleri ingilizceye çeviridğini bilmiyosun 7000 aralığın 26 sındada düşerkende çoğu kişi bu beta 1 değil diyip ısrarla 10 ocağı bekledi neyse buda boyle bişeyy şu an beta 1 kullanmadığım için superbarın küçütüle bildğini bilmiyorum orda haklı olabilirisn......nvdia kurmuşlar doğru ama ekran kartı driverleri bu sürme uymamış gibi bişeyy yazmış onu şu an yakaldımm.. neyse düşsündeeee baksak... ....zaten microsoft win 7 de beta rc cart curt biribirine girdi değişik bi starteji izliyooo eski yaptığından çok farklı numaralandırma olayıı..

vista nın beta1 i ile rc1 i aynı mıydı? değildi

vista nın beta1 i ile rc1 i arasında kaç sürüm çıktı? birçok

bu zamana kadar vistanın beta olmasada rc1, rc2, Rc refresh sürümlerini kullandım hepsinin arasında bariz farklar vardı beta1 in görüntülerine bakınca rc1 arasında çok büyük farklar vardı (örnek olarak vistanın ilk sürümleri çıktığındaki o siyah arkaplanlı yeşil çalılıklı resmi vardı rc1 sürümüyle birlikte yok oldu)

windows 7 nin m1 (kilometre taşı 1) (bulid 6519) , m3 (kilometre taşı 3) (bulid 6801) , pre-beta (beta öncesi) (bulid 6956) ve beta1 (bulid 7000) sürümlerini kullandım

ürüm numaralarına bakınca ve görüntülere bakınca m1 ve m3 arasında çok büyük fark var m1 vistadan %<10, m3 ise %<20 farklıydı

vistanınkiler bambaşka bir kernele ait olduğundan xp ile alakası yoktu

win7 vistadan %100 farklı olmayacak ama en fazla 2000-xp arasındaki gibi %<60 olur

pre-beta yı kullanan beta1 in nasıl olacağını bilir o yüzden o beta1 e bakıp ta "bu beta1 değil" diyen kişiler ya win7 yi ekran görüntülerinden (screenshot) bilen ya da win7 m3 kullanan kişilerdir.

ayrıca nvidia windows 7 için orijinal sürücü çıkardı kullanan kişi aeroyu performans istediğinden kapamış ve google translate ile baktığımda adam "nvidia" ile ilgili tek bir kelime bahsetmemiş

google translate i biliyorum ayrıca çevirdim ve HİÇBİR "RC" KELİMESİ GEÇMİYOR "7025 rc dir" diyen tek kişi sensin

ayrıca birçok iddaa var kimileri de 7004 rc sürümdür diyor yani bu da gerçek değil sadece iddaa

7025 te ie8 rc1 in olması 7025 in rc1 olması anlamına gelmez

7000 ve 6956 da ie8 beta2 var

6801 ve 6519 da ie7 var

ilk önce win7 nin beta2 si filan çıksın sonra nisanda çıkacak olan rc den bahsedilir

yazdıklarını kanıtlamak istiyorsan KAYNAK BELİRT!!!

kendi fotoları veren sitesinde diyoor bu pre rc olabilir rc bilemem çıkınca gorcez ayrıca 7004 çıkan fotonun fake olduğu kanıtlandı bunun bile olma olasılığı var.....

alın size 7777 li sürümler

Please register to see this content.

yani düşmesse bu sürn nete 1 hafta içersinde filan bilinki fakeeee.

çok çelişkili bir durum

demişsin ki 6777 li ama beta1 7000

resim aynı bilgisayardan çekilmiş ama bir resimde mp12, ie8 ve windows hakkında penceresinde (winver) 7682 diğer resimde masaüstündeki yazıda (watermark) 7777 yazıyor TAMAMEN SAHTE!!!

biz daha 7000 lerdeyiz rc ile bile 77xx olması çok zor hele ki bi beta2 filan çıksın nisandaki rc yi konuşuruz

7025 sahte olabilceğini ben soyledim zaten san bişey demedim :D rc olup olmadığını gorucez ayrıca nisanda rc çıkacak açıklamasıda sahte wazor denen rus warez sitesinden microsoft çalışanına sormuşlara falan filan yani microsoftun resmi açıklaması değil nisan olayı....nisan da vista sp2 çıkcak ya oyle çağrışım yapmışlar işte..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...