Jump to content

Hazır Regstiry Sorun

sarppolat

Recommended Posts

sevgili arkadaşlar kendime xp uzerine vista hazırlamayı düşünüyorum ve bunun için eksik olan registry ayarları bunu hazır halınde nasıl bulabılırım ve yukleme şeklindeki bilgiyi nasıl alabılırım forumu araştırdım ama malesef bulamadım yardımcı olursanız sevınırım tşk birde sp3 ten sonra cıkan guncellemeleri nerden bulabılırım paket olarak yada tek tek

arkadaşlar ilginize teşekkurler ikinci mesajdaki linke daha önceden bakmıştım benım aradığım denenmiş sorun yaratmayan reg ayarı sonuçta bu konuda fazla bılgım yok yanlış birşey yapmak ıstemıyorum arkadaş nasıl yapıldığını gayet güzel anlatmış ellerine sağlık ama bu problemı cözmeme yeterli değil tekrar yardımlarınız için tşk

sp3ten sonraki guncellestirmeleri en saglikli olarak microsoftun sitesinden bulabilirsin. ve bunlari nlite ile direk ekleyebiliyorsun sistemine. Senin istedigin ayarda reg dosyasi zor bulunur. Herkes kendine gore yapar ayarlari.

Sen de bir tane reg dosyasini baz alarak kendine gore ayarlaman lazim.

arkadaşlar ilginize teşekkurler ikinci mesajdaki linke daha önceden bakmıştım benım aradığım denenmiş sorun yaratmayan reg ayarı sonuçta bu konuda fazla bılgım yok yanlış birşey yapmak ıstemıyorum arkadaş nasıl yapıldığını gayet güzel anlatmış ellerine sağlık ama bu problemı cözmeme yeterli değil tekrar yardımlarınız için tşk

Orada hazır reg de paylaşmışlar.Seç beğen al :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...