Jump to content

Ati Mobility Radeon X2500 Ekran Karti Driveri

denizz52

Recommended Posts

arkadasim ben cok aradim ugrastim olmadi umarim sen sorunu cozersin.

ben acer travelmate 5720 laptop kullaniyorum. uzerinde ati mobility radeon x2500 ekran karti var.atinin malum catalyst diye bir yardimci programi var. video, 3D gibi ve performans yada kalite ayarlarinin yapildigi bir pencere acan program.en son 8.12 cikti galiba. benim laptop u aldigimda catalyst sadece ekran cozunurlugunu degistirebiliyordu.orjinali boyleydi. bende biraz arastirma yaptim x2500 ile x1700 ekran kartlarinin ayni cipsetlere sahip oldugunu ogrendim zorda olsa x1700 driverini kurdum sonrada 8 11 catalyst kurdum. calistida.

simdi x2500 un catalyst surumunu kurmak istiyorum fakat bulamadim sadece ekran kartinin driverini kuruyorum ama catalyst programlarinin bir cogunu denememe ragmen uygun olmadigi icin kuramiyorum. bana x2500 driveri ve buna uygun performans ve kalite ayarlarininda yapilabilecegi catalyst suruculerinin vista icin driverlerini bulabilirmisin . bilmiyorum anlatabildim mi . yani x2500 EKRAN KARTI ICIN HANGI CATALYST SURUCU DRIVERI UYGUN . TESEKKUR EDERIM SIMSIDEN

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...