Jump to content

Antivirüs 2009 Ve Eraser

mehmet69

Recommended Posts

Arkadaşlar pazar günü işyerindeki bilgisayara format attım sabah işten çıktım salı günü tekrar geldiğimde bir deep freeze yüklerim demiştim ama sabah geldiğimde başlat çubuğu sağ alt köşesinde vindowsun uyarı baloncuğu gibi bir simge saniye de bir çıkıp virüs uyarısı verip duruyor sağ tıklasan sol tıklasan hatta hiç bir şey yapmasan bile iki üç seferden sonra zınk diye masa üstüne çıkıyor kendi kafasına göre virüs taraması yapıyor sonra işte şu kadar virüs var deyip kendi web sayfasını açıyor. Your uninstaller ile başlangıçta çalışmasını kaldırdım dosyalarının hepsini sildim kurtulmuştum ama bu sefer de İE açınca google'nin altına yerleşmiş alttaki resimdeki gibi

28grymq.jpg

bir sayfa açmaya çalışıyorum şu şekilde yapıyor

14jrkhe.jpg

İE nin regditteki her yarine baktım ama bulamadım bu nu nasıl halledebilirim.

Teşekkür ederim şimdiden

kullandığın antivirüs programı aktif yap kısıtlı kullanıyorsun aktif yaptıktan sonra virüs taramasından geçir ondan sonra internet explorer güvenlik yamasını yükle sorun ortadan kalkacaktır...

Please register to see this content.

İlk olarak yukarıdan Malwarebytes'Anti Malware i indirin.(2 mb)

Programı kurun.

Update bölümünden güncelleyin.

sürücüleri işaretleyip ; taramanın bitmesini bekliyorsunuz.

Bulunan nesneleri silince sorun çözülecektir

pratik yöntem:tekrar format at ama bu kez yüklediğin proların temiz olduğuna iyi bak :D

Arkadaşım yüklediğim programlarda bişey yok.Ben kurulum yaptıktan sonra öylece bıraktım gittim arkadaşlar internetten yemişler o programı.

kullandığın antivirüs programı aktif yap kısıtlı kullanıyorsun aktif yaptıktan sonra virüs taramasından geçir ondan sonra internet explorer güvenlik yamasını yükle sorun ortadan kalkacaktır...

Virüs programı kullanmayı düşünmedim çünkü Deep Freeze kuracaktım.

Programı kurun.

Yarın bi denerim bakalım.

benmde basım geldi sistem geri yukleme yaptım hic bir sorun kalmadı. bi dene istersen

Yaa zaten yeni format atmıştım,Geri yüklemeyi denedim fakat kapalıydı açtım ama geri yükleme noktası yoktu.Bu gün hiç bakamadım bilgisayara.

Programı kurun.

Teşekkür ederim arkadaşım dosyayı indirdim 28 tane dosyaya bulaşmış bunları sildim düzeldi.IE yi tekrar kurmak sorunu çözmüyor.

a47ea8.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...