Jump to content

Perfect Xp Sp3+ Dvd Edition Tüm Driverleri Eklemek

tekke2005

Recommended Posts

arkadaslar barıs seven arkadasın PERFECT XP SP3+ DVD EDITION versiyonunu kullanıyorum gercektende 10 numara bir işletim sistemi olmuş burdan kendisine teşekkürlerimi borc bilirim ama ben simdi o dvd ye tüm driverleri eklemek istiyorum ekran kartı ses kartı ethernet kartı ve digerlerini otomatik görsün istiyorum bu dvdye nasıl ekleyebilirim simdiden teşekürler :D:)

Sonradan driver eklemek pek sağlıklı olmaz. yapacaksanız da masstorage pack EKLEMEYIN. Garanti değil sağlıklı olacağı.

Full driverlı dvd sürüm zaten var onu da üşenmezseniz indirin.

V2 dvd den sonra 2009 dvd de gelmek üzere bu arada dvd seti hazırlıyorum ne var ne yok..

barıs kardes ne zaman gelecek 2009 dvd beni daha dogrusu bizi aydınlatırsan mükemmel olur ayrıca simdiden elinde varsa bir iki tane caps koyabilirmisin simdiden kolay gelsin adresim egelionder64Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com askerim hakkaride carsı izinlerinde sizleri izliyorum beni kırmassan minnettar kalırım su gurbet elde sevindirirsin beni kolay gelsin beni ekleyebilirsin msnye uşaklıyım tanışmak isterim seninle

Blog sitesinden takip edebilirsiniz.

2009 dvd multiboot'undan örnek vereyim kısaca;

Please register to see this content.

1 anamenü ve 4 alt menüsü var. Yok yok.

Bu arada başlığınd a yeri değil forumda ama neyse.. Dvd sürüm altına yazsaydınız daha iyi olurdu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...