Jump to content

Kaspersky Is Katılımsız Hakkında

Recommended Posts

Arkdaşlar pc mizde olması gereken bir program kasper vb. ben 7.0.1.321 i tercih ediyorum ben blackman12 arkadaşımızın http://rapidshare.com/users/LMC6FU bu link altındaki kasperi indirdim fakat ne kadar uğraştımsa tarama seçeneklerinin hepsi pasifti zaten istediğim sürüm değilmiş.

Bende kendim katılımsız yapayım dedim ve wininstallLE programını kullanarak yaptım ve kasperi normal kurdum kurarken keyinide girdim son olarak wininstallLE programı ile msi oluşturdum fakat kasper bu klasör içine kendiside kis.en.msi dosyası oluşturmuş 30mb içinde oluyor onu silerek winrarla katılımsız yapıyorum kurulum yaparken kaldırdığım programı (kis.en.msi) istiyor silmeden yapıncada boyut artıyordu.

Kasperi komple silip yeniden denedim bu defa kis.en.msi dosyasını oluşturmamış zannedersem bunun sebebide \All Users\Application Data\Kaspersky Lab Setup Files\ dosyasını manuel silmediğimden olsa gerek bu şekilde katılımsız yaptım kurdum ve sanal pc de test ettim fakat key girilmiş gözüktüğü halde key değiştirmemi istiyor. Nerede hata yapıyorum acaba yada daha kolay olarak hangi programla yapmalıyım

sanal pcde ilk böyle diyor

76305498sl6.jpg

görüldüğü gibi kalan gün dahil yazıyor fakat aktivasyon istiyor (hatta bi hata mesajında anahtarınızın 255 günü kalmış anahtarı değiştirin diyordu)

10931588tq8.jpg

son olarakta silmek istediğimde hata veriyor

44315955jo8.jpg

birde blackman12 arkadaşın yaptığı karılımsızla benim yaptığım katılımsızın içerikleride farklı geldi bana mesela ondaki .key bende yok system vs. onu nasıl yaptı acaba?

adszqw2.jpg

antivirüs programları,sanal cd programları vs gibi sisteme sanal driver kuran programları yeniden paketleme yaparak setup dosyası oluşturma yöntemi başarısızlıkla sonuçlanacaktır.çünkü kurulan driverlar senin paketleme sisteminde aktif olmayacaklar bu yüzden çalışacak exe dosyalarının ihtiyaç duyacağı sanal driver programları sisteminde aktif olamayacaklar böylece kurulum olsa dahi program istediğin gibi çalışmayacak....

bu yüzden ürünün switchless kodunu bularak yada msi dosyası ise orjinal msi dosyası üzerinde oynamalar yaparak sonuca gitmelisin.ilk defa katılımsız yapma işine kalkıştıysan daha kolay programları yapmayı deneyerek geliştirmeni tavsiye ederim.bunun haricinde tek tek anlatılacak bir mevzu değil ama kısmet olursa bu tarz işlemlerle ilgili videolu anlatım hazırlamak isterim....kolay gelsin

Paket Hazırlma Yanlış ve Hatalı Bizim Hazırladığımız Bir Sürümü İndir Aç İçine bak Sorunu Anlıyacaksın Kardeşim Kolaygelsin...

dediğin gibi hazırladığınız 4-5 tane katılımsız indirdim içeriklerini inceliyorum fakat içerik bende farklı çıkıyor hangi programı kullanarak yaptınız acana ben başta dediğim gibi WinINSTALL kullanarak yapıyorum ama C:\Program Files\OnDemand\WinINSTALL\Packages buraya farklı içerik atıyor yani sizdeki gibi değil fazlalık klasörler vs. benim yaptığım içerikte windows programfiles vs dosyalar var ama incelediklerimde farklıbenim öğrenmek istediğim o farklılığı nasıl yaparım?

Anladığım kadarı ile iki ayrı mantıkla yapılmış örneğin

asasaspk2.jpg

Kaspersky msi zaten. 7 zip le açın veya temp den açılmışına bakın msi dosyasıyla karşılaşırsınız. Onuda qn parametresiyle katılımsız yapabilirsiniz. Key girmenizi tavsiye etmem, çok çabuk yakalanıyor. trial reset kullanıyorum ben. Aşşağıdaki fotoğraf anlatır sanırım herşeyi.

2rpwum9.jpg

Kaspersky msi zaten. 7 zip le açın veya temp den açılmışına bakın msi dosyasıyla karşılaşırsınız. Onuda qn parametresiyle katılımsız yapabilirsiniz. Key girmenizi tavsiye etmem, çok çabuk yakalanıyor. trial reset kullanıyorum ben. Aşşağıdaki fotoğraf anlatır sanırım herşeyi.

2rpwum9.jpg

Allah senden bir değil bindefa razı olsun ne muradın varsa versin inanki 3 gündür geceli gündüzlü bu yapılış mantığını arıyordum sayende anlamış oldum daha henüz denemedim şimdi deneyeceğim inşallah problem oluşmaz.

Çıkardığımız içerikte $PLUGINSDIR - setup.exe bunları katılımsız yaparken eklememize gerek yok heralde, tekrar tekrar teşekkürler

ya Ggeforce kardeş şimdide buna nasıl tr yama ve key gireceğim kafam orda durdu narmalde WinINSTALL ile yaparken key girilmiş şekilde msi yapıyor bu nasıl olacak

Birde senin yaptığın kaspersky 7 gerçekten hoşuma gitti sebebi, sadece arayüz değil tamamiyle türkçe kaldırırken bile türkçe sorular soruyor :D ona nasıl tr yama yaptın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...