Jump to content

Katılımsız Xp Cd'sine Boot Screen

aytech09

Recommended Posts

Biliyorum ilk cevap olarak forumda biraz araştırma yap diceksiniz ama emin olun ben baya bi yaptım tuneup ile ntoskrnl.exe hazırladım onu ntoskrnl.ex_ de yaptım cd ye atıyorum olmasına oluyor ama kuruluma gectıkten sonra 31. dakikada donuyor lütfen yardımcı olun...

bu arada bişeyi farkettim sp3.cab dosyasının içinde de ntoskrnl.exe var i386 klasörünün içinde de ntoskrnl.exe veya ntoskrnl.ex_ yok bunları ben atınca benim yaptıgım boot screen geliyor kendi hazırladıklarımı ( sorun yapanları) koymadığım zamanda normal windows xp logosu geçiyor.

ne yapmak lazım çözüm nedir? yapan birisi varsa örnek olarak gönderebilirmi lütfen....

yaptığın işlemler dışında sp2.cab ve driver.cab da bulunan 4 exeyi daha editlemen lazım

ntkrnlmp.exe

ntkrnlpa.exe

ntkrpamp.exe

ntoskrnl.exe

daha sonra i386 içine ntoskrnl.exe,ntkrnlmp.exe leri cablayıp atmalısın (bunu zaten yapmışsın ) yanılmıyorsam boot screen daki resim 8 yada 4 bit olmak zorunda

yaptığın işlemler dışında sp2.cab ve driver.cab da bulunan 4 exeyi daha editlemen lazım

ntkrnlmp.exe

ntkrnlpa.exe

ntkrpamp.exe

ntoskrnl.exe

daha sonra i386 içine ntoskrnl.exe,ntkrnlmp.exe leri cablayıp atmalısın (bunu zaten yapmışsın ) yanılmıyorsam boot screen daki resim 8 yada 4 bit olmak zorunda

sp2.cab dosyası yok ve yazdıgın dosyalar driver.cab da mevcut deil sp3.cab da ...

sp2.cab dosyası yok ve yazdıgın dosyalar driver.cab da mevcut deil sp3.cab da ...

kemzq6.jpg

sendeki xp sp3 bendeki sp2... dosyaların boyutuna neden bakıyosun ki ? sadece screen resimlerini değişeceksin reshackerle hepsine bakabilirsin 4 exe ninde bitmap resimleri aynı şunuda söylim i386da msobmain.dll dosyası var buda değişmesi gerek bu dosyayı açıp bakarsan orjinal kapanış ekranını görebilirsinz

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...