Jump to content

Yeni Msn

Recommended Posts

Arkadaşlar cafemde sabit ip olduğundan başlıktada bahsettiğim gibi yeni msn açılmıyor. günlük msn açma sayınız dolmuştur diyor. Acaba bunun bir yolu varmı _? Yüsek bilgilerinize güveniyorum ve yardımınızı bekliyorum..

alalala microsoft a bak ne önlemler almış:)

arkadaşın dediği gibi proxy kullanırsan sorun cozulur ama calışan saglıklı proxy bulabilirsin yada vtunel k tunel gibi bi program kullan adres acmak için msn girmiyorsa proxy kullanıcaksın mecburan bide proxy programları var onlarıda kullanabilirsin

not: Dns lerle boşuna oynama hiçbirişe yarmaz

diyelim ki bağlantımda sorun var sık sık kopuyor yada arazide çalışıyorum kablosuz internetden faydalanıyorum işleri de msn de yürütüyorum. net gidip gidip geldikce birdaha giremeyecekmiyim yani... saçma geldi bana.

arkadaşlar herşeyi denedim ama nafile nehadi sağlam proxi buldum bunu ben yapabilirim cafeye gelen müşteri proxiden ne anlasın. ktunnel gibi siteleride denedim ip gizleyen siteler nafile onlarda boş. dns ayarları dersen denemediğim kalmadı (lakin dns ile alakası yok çünkü ip denetliyo) ..

Ama bunun bir yolu olmalı ve tnc ekibine güveniyorum çünkü burda soruna yanıtsız ve çözümsüz kalınmadığını biliyorum unutmayınki yeni gelen kanunda cafeler sabit ip olacak.. bugün benim başıma gelen yarın seninde başına gelecek lütfençözüm yolu bulun:(

arkadaşlar herşeyi denedim ama nafile nehadi sağlam proxi buldum bunu ben yapabilirim cafeye gelen müşteri proxiden ne anlasın. ktunnel gibi siteleride denedim ip gizleyen siteler nafile onlarda boş. dns ayarları dersen denemediğim kalmadı (lakin dns ile alakası yok çünkü ip denetliyo) ..

Ama bunun bir yolu olmalı ve tnc ekibine güveniyorum çünkü burda soruna yanıtsız ve çözümsüz kalınmadığını biliyorum unutmayınki yeni gelen kanunda cafeler sabit ip olacak.. bugün benim başıma gelen yarın seninde başına gelecek lütfençözüm yolu bulun:(

arkaşım çözüm yolu belli ya dinamik ip ye dön yada explorerlara tek tek proxy gir yada server makinaya proxy server kur wingate gibi yazılımdan yada server 2003 kur butun bilgisayrlar senin ustunden cıksın. yada server pc xp olsun ona TOR kur explorer proxy lerine server ip sini gir yada msn acarken vpn ile baska pc ye bağlan ordan hesap ac baska bişiy gelmio aklıma

en zahmetsizi tor bence

http://www.olympos.org:81/article/articleview/1499/1/10/tor_ile_internet_8217te_kimlik_gizleme[/CODE]

arkaşım çözüm yolu belli ya dinamik ip ye dön yada explorerlara tek tek proxy gir yada server makinaya proxy server kur wingate gibi yazılımdan yada server 2003 kur butun bilgisayrlar senin ustunden cıksın. yada server pc xp olsun ona TOR kur explorer proxy lerine server ip sini gir yada msn acarken vpn ile baska pc ye bağlan ordan hesap ac baska bişiy gelmio aklıma

en zahmetsizi tor bence

http://www.olympos.org:81/article/articleview/1499/1/10/tor_ile_internet_8217te_kimlik_gizleme[/CODE]

ARKADAŞIM DUYARLILIĞINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİR MSN AÇMAK BANA BU KADAR ZAHMET VERECEĞİNİ 40 YIL DÜŞÜNSEM ANLAMAZDIM HAYIRLISI OLSUN BAKALIM HERALDE YAKINDA İNTERNET CAFE VE İNTERNET CEFECİ DİE BİŞE KALAMAYACAK :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...