Jump to content

Tncxp Cd-1 Trojan Uyarısı

M.dogan

Recommended Posts

S.a buradan bu tncxp yi Cıkaran Arkadaşlara sesleniyorum.. Bugün Pcyi bi virüs tarattım ve

TNCXPCD-1 in içindeki $OEM$ Adlı Klasörde Kaspersky internet Security 7.0 Trojan uyarısı verdi Birileri bunun Açıklamasını yaparsa Sevinirim.. Amacım hiçKimseyi Rencide Etmek degiLdir.. Emege Saygı Duyanlardanım.. Ama böyLe bir durum bende Acaba biriLeri bizi izLiyormu Sorusunu Aklıma getirdi..

SaygıLarımLa

Resim LinkLer

1 : http://img207.imageshack.us/img207/2408/81983711ot0.jpg

2 : http://img223.imageshack.us/img223/9538/39493756uw5.jpg

Hayır hepinizi teker teker izlemiyorum. O script,msfn.org da verilen bir cd çıkarma scriptidir. Virüsle bir alakası yoktur.

Ozaman benim Antivirüs'te bi sorun var temiz bir dosyayı trojan olarak gösteriyor sanırım :kut:

Neyse TncXp Kuruluydu bilgisayarımda Şimdi Formatı sallıyıp Normal xp Kurucam Herşey için TeşekkürLer. Emeginize SagLık..

arkadaşım ne bekliorsun illegal xp kuruosun programlar kırılıyor lisansını verip mi satın alıyorsun xp yi senin anti virus programın basit bi şifre kırıyıcıyı bile trojan gösterir ona bakarsan radmin ( uzaktan pc kontrol etme) bu programı bile virus zanneden programlar var program lisanslı satın alınmış uzaktan erişim programıdır

arkadaşım ne bekliorsun illegal xp kuruosun programlar kırılıyor lisansını verip mi satın alıyorsun xp yi senin anti virus programın basit bi şifre kırıyıcıyı bile trojan gösterir ona bakarsan radmin ( uzaktan pc kontrol etme) bu programı bile virus zanneden programlar var program lisanslı satın alınmış uzaktan erişim programıdır

Senin o dedigin radmin programını virüs olarak degiL risKLi içerik oLarak görüyor.. buda Gayet Dogal bişey.. Ama ben burada Trojan ve Virüsten bahsediyorum Arkadaşım BiLmem AnlatabiLdim mi

Senin o dedigin radmin programını virüs olarak degiL risKLi içerik oLarak görüyor.. buda Gayet Dogal bişey.. Ama ben burada Trojan ve Virüsten bahsediyorum Arkadaşım BiLmem AnlatabiLdim mi

madem iddialısın bu kadar program calışırken portlarını izle bakalım nereye bağlanıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...