Jump to content

Perfect Xp V2 Den Sağ Tuş Ayarlarını Değiştirmek

lord15

Recommended Posts

arkadaşlar bi sorum olacak şimdi bu perfect xp çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama beğenmediğim ve çıkartmak istediğim sağ tuş ayarları var yani gizli dosyarı göster gizle vb bunları nasıl yapabileceğimi anlatırmısınız

cevap bekliyorum lütfen ilgilenirmisiniz

glary utilities gibi programlarla sağ tıkı düzenleyebiliyorsunuz.

başlığı neden burda açtınız ki? Orda sorabilrdiniz.

not: ilk mesajınız pes.. sorun yaşamayan hiç eyvallah bile demiyor. sonra yardım isiyor.. Ne diyelim..

ne demek oluyo şimdi bu bu siteyi milleti azarlamayamı kurdular bisüredir uğraştığım bi sorundu yardım istedik ne yani

ha bide başlığı neden burada açtınız denmiş yanılmıyorsam bi sorun veya sorumuz olduğunda katılımsız kurulum destek bölümüne yazın deniyordu aksi takdirde açılan başlıklar silinecek deniyordu

lord15, eğer bu xp bir başlık altında yayınlandıysa o başlık altında sorununuzu belirtin.Sitede 10 larca xp modifiyesi var her sorunu olan her xp için ayrı bir başlık açsa vay halimize

ayrıca barıs tesekkür etmesi için ileti yazması gerekmez hatta yasaktır teşekkür butonunu kullanmış mı diye bakman gerek...

Başlık altında sormanız gerekti zaten cevabınız verildi neyin muhasebesini yapıyorsunuz. Buton falan da kullanılmıyor zaten baktım da sadece sömürü amaçlı geliyor bana. Sorun yaşamasanız hiç yorumunuz vesaire hiç olmayacaktı .. Hesap sorma değil biraz paylaşım ortamı adabı ve vicdan meselesi ya neyse..

Başlık altında sormanız gerekti zaten cevabınız verildi neyin muhasebesini yapıyorsunuz. Buton falan da kullanılmıyor zaten baktım da sadece sömürü amaçlı geliyor bana. Sorun yaşamasanız hiç yorumunuz vesaire hiç olmayacaktı .. Hesap sorma değil biraz paylaşım ortamı adabı ve vicdan meselesi ya neyse..

tamam ya bişi sormadım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...