Jump to content

Sabahları Köpeklerden Neler çekiyorum!

ankakusu

Recommended Posts

degerli arkadaşlarım ben Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde oturuyorum.lise 3.sınıf ögrencisiyim.gel gelelim asıl konuya :)

soru 1:

sabahleyin saat 7.00 da ders başlıyor :) evimde biraz uzak sayılır çok fazla değilde 15 dk filan saat 6.15 te kalkıyorum.dışarıya bir çıktıgımda bakıyorum dışarı kapkaranlık :) güneş dogmamış tam.dışarıya çıktıgımda köpekler oluyor gidecegim yoldan köpekten aşırı korkuyorum yholumu değiştiriyorum 15-20 dk oyalıyor beni köpekten korunmak için ne yapmalıyım tecrübelerinizden yararlanarak bana bir yol gösterirmisiniz. :)

soru 2:

birde başka bir konu açmayayım e okul sitesi neden açılmıyor .3 günden beri notlarımı göremiyorum.nasıl açabilirim.

soru 3:

ben sayısal ögrencisiyim.ben seneye Allah izin verirse öss sınavına girecegim.ben össde bölüm 1 i yapıyoruz burası tamam.bölüm 2 de matematik ve fen 2 bölümünü yapıyoruz.peki biz bölüm 2 den edebiyat2 sosyal2 yani alanımız dışında soru yapsak bize extra bir puanı olurmu

şimdiden hepinize tşk ederim.

eokul yoğunluktan dolayı genellikle kapalı oluyor düşünsene sadece yüzbinlerce öğrencinin aynı anda notlarınıa bakmak istediğini:D

ben sabahın 5'inde anca girebiliyorum akşamları ve gündüzleri hiç giremiyorum

soru 2: eokul tıklım tıkış en az 1:30 yanlış anlamadın gece bir buçukta falan girilebiliyor.Aşırı yoğun

soru 3: boşuna edeb2 falan yapim deme hiç bir ekstra getirmiyor.Zaten senin girdiğin sene öss değişecek diye duydum iki aşamalı sisteme geçilecek

köpek olayına gelince bence korkunun üstüne git.Ve köpeklerden korkuyorsan sakın onların gözünün içine bakma korktuğunu hissettirmeden büyük adımlarla (ama koşmadan) ortamdan uza...

köpeklerle ılgılı bır sır verım sana bunu yeryuzunde Konaklılar(Çemı Reş) dısında bılenı görmedım (yanı ben) en vahsı köpek bıle olsun yola getırılır bızdekı kurt kırması bır köpek vardı rahmetlı barut onu böyle yolla getırdık dedem öğrettı kendısı eskı baytarlardandı

köpeğe arkadan yaklas hafıf kulaklarından ısırdınmı uysal oluyor ıster senı tanıyan ıster tanımayan köpek olsun ıse yarıyor ısırmadan sonra köpek senı sahıbı gıbı kabullenıyor

gelelım öss konusuna say1 öğrencısısen sadece mat1 türkçe sos 1 fen 1 çözüyorsun ıkıncı bölümden çözersen kı kendıne guvenıyorsan extra puan gelır ama 2 bölüm daha zordur +yanlıs yaparsan zaten bılırsın hıc ıyı olmaz bence dokunma sadece 1 bölümle uğras

Köpek sayısı 2 ise sen koşmadığın sürece havlamaktan başka birşey yapmaz köpekler. ama 2 den fazla ise tabanları yağla kardeş. Birbirinden cesaret alırmış köpekler 2 den fazla oldummu. O yüzden sağlam ayakkabı al birazda koşuya alıştır kendini. Yada eline kocam bir meşe sopası al geleni devir :) yada merdivenli direk bulursan üstüne tırman ama sıkı giyinmen gerek uzun süre orda kalabilirsin :) İnşaaallah bir sorun olmadan mezun olursun.

köpeklerle ılgılı bır sır verım sana bunu yeryuzunde Konaklılar(Çemı Reş) dısında bılenı görmedım (yanı ben) en vahsı köpek bıle olsun yola getırılır bızdekı kurt kırması bır köpek vardı rahmetlı barut onu böyle yolla getırdık dedem öğrettı kendısı eskı baytarlardandı

köpeğe arkadan yaklas hafıf kulaklarından ısırdınmı uysal oluyor ıster senı tanıyan ıster tanımayan köpek olsun ıse yarıyor ısırmadan sonra köpek senı sahıbı gıbı kabullenıyor

gelelım öss konusuna say1 öğrencısısen sadece mat1 türkçe sos 1 fen 1 çözüyorsun ıkıncı bölümden çözersen kı kendıne guvenıyorsan extra puan gelır ama 2 bölüm daha zordur +yanlıs yaparsan zaten bılırsın hıc ıyı olmaz bence dokunma sadece 1 bölümle uğras

bizim sokakta 2 tane pitbull var sıkıysa gelde ısır :)

arkadaşlar çözümü bulduk köpeklerden korunmak için sizlerin yardımıyla

-dazer cihazı çoık hoşuma gitti.bugün siparişini verdik.inşallah işe yarar

-evden dua ederek çıkma

-köpeklerin gözünün içine bakmama

genel olarak bunları yaparsak sanırım işime çok yarar.sizleri çok seviyorum başka forumlarda olsa cevap bile yazmazlar gerçeketende bu forumu çok seviyorj arkadaşalr benim forumum var bu kadar çok takılmıyorum valla neyse Allah bize zarar verebeilcek hayvanlardan korusun.

e-okul meselesine gelirsek bugün sabah 6.00 da kalktım açamaya kalktım yine açılmadı.en son 3 gün önce açabilmiştim.

herkeze yeniden tşkler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...