Jump to content

Virüsleri Silemiyorum

the_tatar

Recommended Posts

Sistem Dosyalarının Ve Gizli Dosyaların Görünülebilirliğini Aç CTRL Alt Del İşlemlerden O Çalışan Dosyalar Varsa Sonlardır Daha Sonra Bilgisayarında O Dosyalar varmı Diye Arama Yap-ki Çıkacaktır Elle Silersin :rolleyes2:

• 4 ay sonra...
Sistem Dosyalarının Ve Gizli Dosyaların Görünülebilirliğini Aç CTRL Alt Del İşlemlerden O Çalışan Dosyalar Varsa Sonlardır Daha Sonra Bilgisayarında O Dosyalar varmı Diye Arama Yap-ki Çıkacaktır Elle Silersin :p

Vrüsü anlamanın en iyi yolu Gizli dosyaları Göster seçeneği Aktif oluyor mu diye bakmaktır..

Yani:Gizli dosyaları göster de ve Birda oraya gir Gizli dosyaları Göster seçeneği İşlenmişse Sorun Yok İşlenmemişse Babalardasın demektir...

aşağıdaki dosyayı indir rar dan çıkar c: d: varsa flash bellek bunların içinde ayrı ayrı çalıştır autorun.inf adında bir klasör oluşturacak hem eski virüslerden kurtulcan bidahada aynı tür virüsler bulaşmayacak.

Please register to see this content.

• 3 hafta sonra ...

Combofix i dene birde Kill Avmo Virüs temizleme Aracı war onu da deneyebilirsin oda olmadı nod 32 nin eski wersiyonu(Sürümünü) Kullanabilrsin 2.70 li birseydi.Kolay gelsin..

Combofix :

Kill Avmo :

Please register to see this content.

Linkinden vb script i indirin ve çalıştırın böylellikle diske direk ulaşabilirsiniz

daha sonra aşagıda listesini vereceğiö dosyaları diskin root undan silin

autorun

vva0hc0p

vxl

Setting

n6t1h

vraylog

redir

msisaund

ev60a2

08dgu

0u

9

9yqusig

bo1dhu

bootex

Diagnostics

gsupdate

DVDCLog

bunları silmeyin ama : pagefile, ntldr,MSDOS,NTDETECT,boot,AUTOEXEC,CONFIG

yahuuu nod32 denen program antivirislerin icinde en kotu en ise yaramazi kendisi virus zaten bende bir kutu virus ile test ettim nod32 iyi virusler tamamiyle pc nin kontrlunu ve nod32 yi pc den sildi. hememn ardindan kaspersky internet securty i kurdum pc iy tertemiz etti biraz kasiyor en krali kasperskyy benden tavsiye

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...