Jump to content

N-lite Sorun

dj basar

Recommended Posts

arkadaslar n-lite ıle katılımsız XP yaptım fakat butun donanımları yukluyor sesı yuklemıyor (realtek) herseyı denedım bugun tam tamına on tane katılımsız xp ayarladım onunda sadece ses tanıtmıo ses drıverımın dogru olduguna kesın emınım netten baskada ındırdım denedım yok olmuoo sorun neder bılen arkadaslarımdan acılen yardım beklıyorum

arkadaşım öncelikle calışmanın icinde driver entegre ettin mi eğer etiysen eksik realtek driver entegre etmişindir ve bunun neticesinde ses kartını yarım tanır ki bu benim asla istemedim ve sevmedim bi sorun sonra orijinal driveri kurmaya calışsanda kabul etmiyor. biraz acarsan yardımcı olmaya calışırım bildim kadarıyla. tabi ustalarımız ne der bilemem bu benim düşüncem

arkadaşım öncelikle calışmanın icinde driver entegre ettin mi eğer etiysen eksik realtek driver entegre etmişindir ve bunun neticesinde ses kartını yarım tanır ki bu benim asla istemedim ve sevmedim bi sorun sonra orijinal driveri kurmaya calışsanda kabul etmiyor. biraz acarsan yardımcı olmaya calışırım bildim kadarıyla. tabi ustalarımız ne der bilemem bu benim düşüncem

ENTEGRE n-lite zaten edıo we realtek elle kurunca sorunsuz kuruyoo sadece n-litede ıse yaramıo bıde sadece ses tanıomu dıger hepsını tanıoo

ENTEGRE n-lite zaten edıo we realtek elle kurunca sorunsuz kuruyoo sadece n-litede ıse yaramıo bıde sadece ses tanıomu dıger hepsını tanıoo

Driver Packs mi entegre ettin yoksa realtekten kendin mi entegre ettin. ki Driver Packs entegre etiysen tanıması gerekiyor ama salıklı bir entegre olduysa benim makinanın ses kartıda aynı ki harici ses kartıda var hepsini tanıyor bu paket. bence herşeyi sil ve teker teker yap işleri bi şey yap sonra dene yani kısaca deneme yanılma yöntemini kullan o zaman hatanın nedenini bulursun

Driver Packs mi entegre ettin yoksa realtekten kendin mi entegre ettin. ki Driver Packs entegre etiysen tanıması gerekiyor ama salıklı bir entegre olduysa benim makinanın ses kartıda aynı ki harici ses kartıda var hepsini tanıyor bu paket. bence herşeyi sil ve teker teker yap işleri bi şey yap sonra dene yani kısaca deneme yanılma yöntemini kullan o zaman hatanın nedenini bulursun

kendım entegre ettım drıver patch ne kı bılgım yok ama yaa neden butun drıverları tyanır sadece sesı tanımaz

Bilgisayarındaki driverı yedekleyip nlite ile entegre ettiysen bu tip sorunlar normaldir birçok driver için. Yükleyiciler oldukça komplike olabiliyor yedeklenmiyor tam driver yedekleme programları ile.. Infler ve bağlı olduğu dosyalar yetmiyor. Bazı ses kartları ve vga driverlarında bu durumla karşılaştım. Driverpacks entegre edersen sorunsuz yükleniyor. Kendi driverlarını yedekleyip entegre edersen kaçınılmaz bu tip şeyler.. Çözüm bulman ise zor..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...