Jump to content

Bluetooth

TheKadir

Recommended Posts

bende de oluyodu ama çaresini buldum. bi yerden bi izin vardır bu işlem için ama fazla kurcalamadım. görev çubuğundaki bluetooth simgesine sağ tıkladığında dosya al diye bi yer var ordan dosya al dediğinde sana biraz zaman veriyor dosya gönderilmesi için o arada sende telden dosyayı atıyorsun zaten arada kullandığım için bu yöntemi kullanıyorum kolay gelsin...

bende de oluyodu ama çaresini buldum. bi yerden bi izin vardır bu işlem için ama fazla kurcalamadım. görev çubuğundaki bluetooth simgesine sağ tıkladığında dosya al diye bi yer var ordan dosya al dediğinde sana biraz zaman veriyor dosya gönderilmesi için o arada sende telden dosyayı atıyorsun zaten arada kullandığım için bu yöntemi kullanıyorum kolay gelsin...

telden bilgisyarı atıyorum biligsayardan telefona atamıyorum arkadaşım ama yinede cvbın için teşekkürler

telden bilgisyarı atıyorum biligsayardan telefona atamıyorum arkadaşım ama yinede cvbın için teşekkürler

telefonunu bilgisayara bluetooth aygıtı olarak bi kereliğine eklemen yeterli geçiş anahtarlı ekle güvenliğin için. yine bluetooth simgesine sağ tıkla bluetooth aygıtı ekle var aç telin bluetoothunu bulsun ve ekle eğer bunuda yaptıysan malesef başka çözüm bulamıyorum :)

dostum en ıyısı hafıza kartın varsa bır tae kart okuyucu al hafıza kartını kart okuyucuya tak kart okuyucuyuda usb ye tak ıstedıgını al ıstedıgını sıl hersey yaparsın

bende var bluetooth mus kızıl otesıymıs ugrasmıyorum tak ve gonder aynı ben hafıza kartını usb bellek gıbı kullanıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...