Jump to content

Abander Tagcontrol

kvstb

Recommended Posts

sizlerle paylaşmak istedim :D daha önce verildiyse kusurabakmayın ama bulamadım ben.

Çok büyük bi mp3 arşivim var. mp3 tag kullanıyordum etiket düzenlemek için. fakat arada kitleniyor sorun çıkarıyordu. ve baya bi özelliği de yokmuş meğer :D geçen yerine ne kullanabilirim diye araştırayım dedim bu programı buldum. herkese tavsiye ederim çok güzel bir program.

Abander-TagControl.gif

25 gb lik müzik arşivimi 2 dakikada etiketledim. o 2 dakkika da zaten programı çözmekle geçti. mp3 tag ile hata vermese dahi en az yarım saat uğraşmam gerekirdi. :D

çok basit kullanıcı arayüzü ile dikkat çekiyor ve işinizi çok çabucak hallediveriyor.

uzantıyı kendi dilediğiniz şekilde etikette istediğiniz yere koyabiliyorsunuz

örneğin

d:\müzik\şarkıcı\albüm\şarkı

dosya adından tagleyebiliyorsunuz :D daha birçok özelliği var. bence arşivciler için süper bir program.

sitesinden deneme sürümünü indirebiliyorsunuz fakat herhangi bir kısıtlaması yok. sadece süre sınırı var. onuda halledersiiniz :D

http://www.softartstudio.com/tagcontrol/download.htm[/CODE]

Kardeş bendede böle 20 gb lık var ama bazı müziklerin aynısından 2 yada üç tane var ayrı ayrı yerlerde isimleri aynı olan nasıl yapsamda bu adı aynı olanların silse 1 tanesi kalsa şimdiden teşekkürler... yararlı bir program istediğimi yapabilirmi???

@mustafa_63

o dediğini yapan programlar var :D

system mechanic güzel bi program ve çok kapsamlı

duplicate files seçeneği ile seçtiğin dizindeki yada pc deki aynı isimli, aynı boyutlu, aynı tarihli

(yani sen ne seçersen artık ) onları buluyor ve silme işini sana bırakıyor liste olusturuyor

programın sadece küçük bi seçeneği...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...