Jump to content

Masaüstü Arka Plan

cems

Recommended Posts

slm arkadaşlar ben bilgisayarın masaüstü arka planına bir deil birden fazla resim koymak istiyorum.ne yapmam gerek.

açıklayım yani sade doğa resmi deil ekranı ikiye bölüp veya ekranın bir köşesine sevdiğim bir artistin küçük bir vesikalığını koymak istesem nasıl olur sizden yardım bekliyorum.

teşekkürler

En Başta ilk resmi masaüstü olarak ayarla

sonra masaüstüne sağa tıkla mouse ile özellikler de ordan masaüstü ordan masaüstünü özelleştir ordan web e ordan da yeni de.Gözata tıkla dosyayı seç sonra tmm de kapat sonra 2. resmi nereye koymak istiyon oraya yerleştir sonra aynen web e kadar gel sonra masaüstü öğelerini

kilitle var onu işaretle tmm dır olmuştur.

merhabalar arkadaşım ben sana daha güzel vede tatmin edici bir çözüm söliyeyim benim şuan kullandığım bir çözüm automatic wallpaper changer diye bir program var o programın özelliğine resimlerin bulunduğu klasörü gösteriyorsun birde saniye dakiyka saat vs... geçiş zamanını ayarlıyorsun ve istediğin zamanlarda masaüstü arka plan resmi değişiyor süper biyeş kullanmanı tavsiye ederim

merhabalar arkadaşım ben sana daha güzel vede tatmin edici bir çözüm söliyeyim benim şuan kullandığım bir çözüm automatic wallpaper changer diye bir program var o programın özelliğine resimlerin bulunduğu klasörü gösteriyorsun birde saniye dakiyka saat vs... geçiş zamanını ayarlıyorsun ve istediğin zamanlarda masaüstü arka plan resmi değişiyor süper biyeş kullanmanı tavsiye ederim

tavsiye ettiğin programı kullanıyrom çok kullanışlı istediğin arka planları belirliyor otamatik değişiyorr

tavsiye ettiğin programı kullanıyrom çok kullanışlı istediğin arka planları belirliyor otamatik değişiyorr

ne güzel aslında daha kaliteli arka plan değiştiricileride var ama bu hem güzel hem basit hemde koalay kullanışlı belki bilmeyenlerde vardır bir tavsiye edelim dedim aslında çok tavsiye edeceğim program varda zaman olmuyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...