Jump to content

Windows Görev çubuğu

ALEXEDAT

Recommended Posts

ustalar benim enteresan bi isteğim olacak yardımcı olursanız sevinirim

windovs görev çubuğu sistem tepsisi neyse onun adı onun bazı arkadaşların resim lerinde gorduğum kadarı ile geniş bu nasıl oluyo yani bu tek sıra diğil bikaçtane sayfa açtığımda sayfalar üst üste çıkıyo windovs gezgini 1.2.diye gidiyo ben buna sinir oluyorum resim koymayı beceremiyorum ogrenirsem daha iyi anlatırım derdimi.

şimdi bu geniş görev çubuğunu butun kullandığım programlarımı koyabileceğim bi görev çubuğu istiyorum nerden bulabilirim

saçmalamadım sanırım yardımlarınız için teşekkürler.

arkadaşım benim anladığım kadarıyla sen görev çubuğunu büyütmeyi soruyorsun anlatayım eğer buysa ogörev çubuğuna sağ tıkla görev çubuğunu kilitlenin yanındaki tiki kaldır (sen ona tıkladığında kalkar zaten) sonra görev çubuğunun kenarına geldiğinde bi ok işareti çıkar onu yukarı doğru çek büyür istediğin büyüklüğe ayarladıktan sonra yine aynı şekilde görev çubuğunu kilitleyi seçersi öyle kalır, ikincisi açtığın internet sayfalarımı mesela aynı özelliğe sahip sayfalarsa üstüste çıkmaması için yine o çubuğa sağ tıkla özellikler de orda benzer görev çubuğu öğelerini grupla yazar onun yanındaki tiki kaldır ve tamam de bundan sonra çubukta herbri ayrı ayrı çıkar. ha bunlar benim anladıklarım :friends:

yok eğer kullanışlı bir program istiyorsan rocketdock u tavsiye ederim hem görsellik hemde işlevsellik yönünden kolay gelsin...

bu da linkin :whistle:

http://files.punklabs.com/RocketDock/RocketDock-v1.3.5.exe[/CODE]

Arkadaşım objeck dock diye bir program var. nette araştırırsan bulursun ben kullanıyorum gayet güzel.istediğin programların ve klasörlein kısayollarını yerleştirebiliyorsun

Buraya bir bakın isterseniz kolay gelsin iyi akşamlar saygılar .. forjest

Linki Explerer çubuğuna yapıştırın

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=222&hl=Rocket+dock[/CODE]

[/center]

Sana önerim True LaunchBardır.Ben kullanıyorum.Sitemizde Türkçe versiyonu bile var.Görev çubuğunun enini yeterince büyütürsen açtığınız sayfalar üstüste binmez yanyana ve hatta altta yerleşmeye başlar.Söylediğim program basit bir program değil.Bir çok ücretsiz eklentisi de var.Denemeni tavsiye ederim.Object docktan bence daha iyi.Saygılarımla

arkadaşım benim anladığım kadarıyla sen görev çubuğunu büyütmeyi soruyorsun anlatayım eğer buysa ogörev çubuğuna sağ tıkla görev çubuğunu kilitlenin yanındaki tiki kaldır (sen ona tıkladığında kalkar zaten) sonra görev çubuğunun kenarına geldiğinde bi ok işareti çıkar onu yukarı doğru çek büyür istediğin büyüklüğe ayarladıktan sonra yine aynı şekilde görev çubuğunu kilitleyi seçersi öyle kalır, ikincisi açtığın internet sayfalarımı mesela aynı özelliğe sahip sayfalarsa üstüste çıkmaması için yine o çubuğa sağ tıkla özellikler de orda benzer görev çubuğu öğelerini grupla yazar onun yanındaki tiki kaldır ve tamam de bundan sonra çubukta herbri ayrı ayrı çıkar. ha bunlar benim anladıklarım :friends:

yok eğer kullanışlı bir program istiyorsan rocketdock u tavsiye ederim hem görsellik hemde işlevsellik yönünden kolay gelsin...

hepinize teşekkürler aradığım şey buydu sağgılar saolun valla süper forum saygılar

yorum yapan herkese teşekkurler aradığım şey buydu ne diyim valla mütiş bi site emeği geçenlerede ayrıca teşekkürler

Sana önerim True LaunchBardır.Ben kullanıyorum.Sitemizde Türkçe versiyonu bile var.Görev çubuğunun enini yeterince büyütürsen açtığınız sayfalar üstüste binmez yanyana ve hatta altta yerleşmeye başlar.Söylediğim program basit bir program değil.Bir çok ücretsiz eklentisi de var.Denemeni tavsiye ederim.Object docktan bence daha iyi.Saygılarımla

sitenin screenshot larına bakıyordum aralarında bu var anlamadım boyle bi panel nasıl yapabilirizki :friends:

65.jpg

Türkçe versiyonun bulunduğu linki verebilir misin? Epey arama yaptım ama bulamadım. Teşekkürler

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...