Jump to content

Bu Programın Seriali Veya çözümü Var Mı?

mesev

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
şu programı bi upload edermisin merak ettim nası bişey yada varsa download adresi saol

arkadaslar buldum ama daha kurup denemedim

ama program hakkında kısa bilgi

tıpkı -arkadsaın da dediği gibi- deep freeze ye benziyor

ancak kayıt yapabilmek için ayarını yapıp bilgisayarı yeniden baslatman gerekmiyor bilgisayar acıkken yaptıgın değişiklikleri programın hafızasına ---- update database--- butonu ile ekliyorsun o butona bastıgın zaman bilgisayar artık bastıgın andaki halini freeze ediyor yani makinayı iki sefer yeniden başlatmıyorsun programı buradan indirebilirsiniz

Please register to see this content.

koly gele

not: bu program milli eğitim ve ulaştırma bakanlıgının meb okullarına dagıttıgı bilgisayarlar da var ve cok işe yarıyor tavsiye ederim

arkadaşım ben böyle bir konu buldum inş işine yarar.. alıntıdır

Arkadaşlar ,

Tüm programları bir hafta boyunca denedim.

Obp Recovery lite ile Drive Vaccine PC Restore Plus aynı program tüm özellikleri aynı Obp kurulumunda sıkıntı var 15 günlük demo kuruyor. Ama

Drive Vaccine PC Restore ful kuruyor aşagıdaki adresten indirip deneyin.

Winrollback ile NSS 10 sıkıntı veriyor makina kasıyor. programlar çalışmıyor. veya kilitleniyor. (benim Makinalar eski p4) Deepfreze çok kolaylıkla kırılıyor. yeni versiyonları makinayı kilitliyor.

çözümü Drive Vaccine PC Restore buldum. NSS10 ile tam uyumlu.

program;

Kurulum anlatımı Mutlaka bakın;

www.latml.k12.tr/Guvenlik_yazilimi.rar

alıntıdır..

Arkadaşlar bu program Rollback Rx dir.Firması dahi aynı çünkü sadece ismi farklı

değildir rollback geri alma yazılımı belli aralıklarla sistemi yedekliyip geri alıyor bu programsa sisteme yazmayı engelliyor ve windows dosyasına erişimi tamamen kaldırıyor deepfreze gibi ama güncellemeleri vs şeyleri kapatmadan yapabiliyorsunuz..belki rollback ilede uzun vadede sistem geri döndürülsede aynı program değiller..

• 4 ay sonra...

arkadaslar obp programının bir türlü bulup indiremedım bırsınde varsa ufooo_64Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.de msn ekleyıp yollar mı cok ıhtıyacım var yollyan duacıyım

OBP(Deepfreze Yeni Rakip)Resimli Anlatım

Download Pro

http://rapidshare.com/files/184839278/OBP_www.internetcafeciler.net.rar.html[/CODE]

[b]OBP RECOVERY kurtarma programı resimli anlatım (deepfreeze benzeri)[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/198752848/OBP.rar[/CODE]

[b]Or[/b]

@SNPWE verdiğiniz resimli anlatımdan almışınız linkleri ve oradaki yorumlara göre içinden cod 5 crack çıkmış sanırım ve sonradan gelen crack'de işe yaramıyormuş bilginize ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...