Jump to content

Yb12j Virüsü

mobilyaci

Recommended Posts

YB12J veya YB12J.bat

değreli kardeşlerim bu virüs yenimi çıktı nedir bu patron virüsleri activexbugger leri v.s temizledik derken birde bu çıktı nasıl oluyor neden oluyor bilemedim.Gizli klasör erişimide olmuyor yapılan şeyler o anlık oluyor

şimdi malware drakula nod32 avira combofix ne varsa yaptım o anda siliyor ama yeniden başlatınca geri geliyor tekrar format attım xp kurdum genede olmadı diğer hdd bölümlerinden gene geliyor sanırım ama 200 gb ded durup dururken format atılmazki o kadar bilgi var sonuçta.

bu olayı çözebilen varsa lütfen yayınlasın çok önemli bir konu bence herkeze sağlık ve mutluluklar dilerim

al kardeş bunu dene makinanda virüs programı olsun yada olmasın verdim dosyayı indir ve cift tıkla programı calıştır o ne derse desin herşeye evet veya ok de o işi kendi haledecektir.

neticeyi belirt saygılarımla.....

Download link:

Please register to see this content.

Dosya Boyutu : 2.57 MB

al kardeş bunu dene makinanda virüs programı olsun yada olmasın verdim dosyayı indir ve cift tıkla programı calıştır o ne derse desin herşeye evet veya ok de o işi kendi haledecektir.

neticeyi belirt saygılarımla.....

Download link:

Please register to see this content.

Dosya Boyutu : 2.57 MB

valla teşekürler ama onu denediğimi sölemiştim ocombofix autorun virüsleri için birebir ama bunu sökmüyor başka şeyler denememiz lazım inan benim yapmadıım şey kalmadı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...