Jump to content

Forum Simgeleri Değişmiş

morning

Simgeler  

31 members have voted

1. 1. Yeni simgeleri farkettiniz mi?

• Evet farkettim
      23
    • Bir şeylerin değiştiğini gördüm ama dikkat etmedim
      3
    • Hayır,farketmedim
      5
  2. 2. Yeni simgeleri beğendiniz mi?

• Evet,hepsini beğendim.
      20
    • Bazılarını beğendim
      5
    • Hayır,eskiler daha iyiydi.
      4
    • Bilmiyorum.
      2

Recommended Posts

Arkadaşlar forum simgelerinin bir kısmı değişmiş.

Farkettiniz mi :rolleyes:

Farkedenler/farketmeyenler,beğenenler/beğenenler anketi cevaplandırırsa sevinirim.

(Alakasız: 2 gün girmedik neler olmuş yav forumda :D sizi de bırakmaya gelmiyor ha :lol: )

birde neden iki farklı anket. farketmedim i seçtim diyelim ki fark etmedim de eee aşağıda beğenmedim i neden seçeyim farketmediysem nasıl beğenebilirim yada beğenmem ikincisi gereksiz olmuş. mesela ben fark etmedimi seçtim ilkkinde ama ikincide mecbur beğenmedim i seçtim beğendim desem fark etmiş olacaktım. böyle bir tutarsızlıkta var ankette

Tnc Program-Appz bölümü çok değişmiş mesela.

birde neden iki farklı anket. farketmedim i seçtim diyelim ki fark etmedim de eee aşağıda beğenmedim i neden seçeyim farketmediysem nasıl beğenebilirim yada beğenmem ikincisi gereksiz olmuş. mesela ben fark etmedimi seçtim ilkkinde ama ikincide mecbur beğenmedim i seçtim beğendim desem fark etmiş olacaktım. böyle bir tutarsızlıkta var ankette

Ne alaka.Önce farketmedin sonra ben değişmiş deyince anasayfaya girer bakarsın.Değiştiğini görür beğenirsen oy kullanırsın.

peki dene bakalım birinciye oy ver ikinciyi boş bırak gönder bilgileri ne diyor.

ben sadece farketmedim demek istiyorum gidip oraya bakmak istemiyorum ne olacak farketmedim diyemeyecek miyim. illa gidip bakacağım sonrada beğenip beğenmediğimi mi belirteceğim

peki dene bakalım birinciye oy ver ikinciyi boş bırak gönder bilgileri ne diyor.

ben sadece farketmedim demek istiyorum gidip oraya bakmak istemiyorum ne olacak farketmedim diyemeyecek miyim. illa gidip bakacağım sonrada beğenip beğenmediğimi mi belirteceğim

Tamam yeni şık ekledim.Sakin :rolleyes:

ya o değilde teşekkür et deyince çıkan o resim beni rahatsız ediyor. ya biz her teşekkür ettiğimizin elini öpmüyoruz ki. o resmide değiştirseniz çok güzel olacak bence. teşekkür etmek istiyorum ama o resim aklım agelince gitmiyor elim o tuşa be kardeşim tabi bu benim şahsi düşüncem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...