Jump to content

Wpi Tema Problemi

Allback

Recommended Posts

<script type="text/javascript">

DockType=11; // 11=Horizontal, 12=Vertical

DockLocation=2; // 1=Up, 2=Down, 3=Left, 4=Right

// NOTE: Docks are ALWAYS centered horizontally and vertically.

// They can NOT be, for example, placed in the bottom left corner.

// The ghost eyes work only in Horizontal mode

// maxentries += 3; // Set your custom number of items per column

TimerWidth=160; // Timer progress bar width

TimerHeight=22; // Timer progress bar height

ShowPercentValue=true; // Toggle showing the percent value, ie: 75%, in the install progress bar

ShowToolTips=false; // ToolTips must be turned off for this theme. Will not affect other themes.

</script>

Arkadaşlar baya bir uğraştım ama bir türlü çıkamadım işin içinden. Yaptığım WPI'da mouse ile program isimlerinin üzerine gelince açıklamalar gözükmüyor. Normal temalar kullandığımda gözüküyor. Ben butonları Ghost Eye olan temalardan hazırladım kendime göre. Şu Rocket Dock gibi yani. Klasik bir tema seçtiğimde gözüken açıklamalar bu tarz bir tema seçtiğimde gözükmüyor. Uzun araştırmalar sonucu wpi.htm dosyasındaki hatalı olan kodu buldum. Yukarıdaki verdiğim kodlardan kırmızı renkle gözüken satırın başına iki tane tırnak koyunca WPI'da program açıklamaları gözüküyor fakat bu seferde temadaki butonlar hareket etmiyor ya da sadece Yükle butonu hareket ediyor. Yardımcı olabilecek birisi vardır umarım.

İyi çalışmalar

onda yapı gereği çıkmıyor denmişti msfn.org da sorulmuştu aynı soru..

Çıkmasına çıkıyor da butonlar hayatını kaybediyor işte. :) Belki bir çözüm bulan olur :)

Bu da butonların nasıl takılı kaldığını gösteren ekran görüntüsü. Hangisinin üstüne gelirsem geleyim sadece Yükleme butonu oynuyor :)

wpito9.jpg

wpi2id0.jpg

Öncelikle Temadan Olduğunu Anlamak İçin Başka Bir Tema Deneyin işe yaramazsa WPI Sürümünü Değiştirin.(WPI'ın Son Sürümüne Güncelleyin ama Öncelikle WPI Klasöründen config.js yi yedekleyin.Sonra o Dosyayı İndirdiğiniz WPI'ın içine atın.)Eğer Yine hata verirse WPI'yı açtığınız klasör Türkçe karakter içermesin.(C:\WPI gibi olmalı)

çıktıktan sonra diğer yerler işlevini kaybedince bi anlamı kalmıyor..o yüzden kapatılmış zaten..

ShowToolTips=false; // ToolTips must be turned off for this theme. Will not affect other themes

bu tema için tooltip kapatılmalı, diğer temalar etkilenmeyecek yazıyor..

anca power shell ya da iyi derece de javascriptten anlayan birine(ki WPI in yapısını bilmesi lazım) belki yaptırırsın..WPI'ı yapan adam @kel ya da @mritter fixlemek için uğraşmış yapamamıştır..yoksa yaparlardı..bu konuda bi kaç kere istek ve soru sorılmuştu çünkü..

Öncelikle Temadan Olduğunu Anlamak İçin Başka Bir Tema Deneyin işe yaramazsa WPI Sürümünü Değiştirin.(WPI'ın Son Sürümüne Güncelleyin ama Öncelikle WPI Klasöründen config.js yi yedekleyin.Sonra o Dosyayı İndirdiğiniz WPI'ın içine atın.)Eğer Yine hata verirse WPI'yı açtığınız klasör Türkçe karakter içermesin.(C:\WPI gibi olmalı)

Başka bir çok tema denedim. Sadece bu tarz ghost eye olan temalarda problem oluyor. Şu anda zaten WPI'nın son sürümünü kullanıyorum. WPI'yı açtığım klasör türkçe karakter de içermiyor. Yani söylediklerinin hepsini denedim. İlgilendiğin için teşekkürler. Gerçi ZEUS__ zaten yeterli açıklamayı yapmış.

çıktıktan sonra diğer yerler işlevini kaybedince bi anlamı kalmıyor..o yüzden kapatılmış zaten..

ShowToolTips=false; // ToolTips must be turned off for this theme. Will not affect other themes

bu tema için tooltip kapatılmalı, diğer temalar etkilenmeyecek yazıyor..

anca power shell ya da iyi derece de javascriptten anlayan birine(ki WPI in yapısını bilmesi lazım) belki yaptırırsın..WPI'ı yapan adam @kel ya da @mritter fixlemek için uğraşmış yapamamıştır..yoksa yaparlardı..bu konuda bi kaç kere istek ve soru sorılmuştu çünkü..

Teşekkürler ZEUS__ bilgilendirme için. Başka tema kullanmak zorunda kaldık anlaşılan.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...