Jump to content

Dvd Rw çalışmıyor

blackclaw

Recommended Posts

markası samsung deil üstünde marka yazmıyor ama geri kalan herşeyi aynı gösterdiğin resimle bi marka kısmı yok geri kalan herşeyi aynı

bide bişey sorcam combo dvd okur ve yazar anlamında deilmi yanlışmıyım ?

combo dvd okur cd yazar anlamındadır. seninkinin markasıda samsung. aygıt yöneticisindeki modelinden arat çıkıyor SH-M522C

bilgisayarı alalı 2 ay oldu diyorsun ve satıcın dvd yazar demiş bence git o satıcıya sana dvd-rw versin. bizde bu işi yapıyoz ama hiç kimseyi kandırmadık. bu kadarda olmaz ki.

benim dvd im aynı yukarıda resimde olduğu gibi sağ köşede rwcombo sol köşede dvd multi playear yazıyor dvd nin arkasında ki jump tan olurmu dicem jump u hiç oynamadım pc yi aldığımdan beri:D

kesinlikle dvd okuyucu yani yazamazsın onun combosu arkadaşında dediği gibi zaten aygıt yöneticinde görebilirsin cdrw/dvd yazıyor yani dvd yazamazsın onu aldığın yerde değiştir en iyisi yapabiliceğin en iyi şey budur programlarla boşuna uraşma zaten veri cdsi dediğinde yazabildiğini neroda aygıtların çıktığınıda görüceksin ...ufak bir kazıklama olmuş..yada yanlış anlaşılma sonuçta adam sana combo diye sattıysa doğru ama dvdrw değill öyle dediyse kandırmıştır..neyse sanırım sorun anlaşıldı..

gidecem o satıcıya bilgisayarı alırken sormuştum dvd i yazdırır değilmi die oda ewt yazdırır demişti ya yanlış anladı beni yada kekledi nese bi gideyim olmazsa ******üreyim pc yi belkide dvd bozuldu bilgisayar dvd rw deilde dvd olarak gözüküyor yetkilisine ******ürdükten sora anlıcam herşey için teşekkür ederim

Valla kardeşimbukadar bilgi üzerine artık bende bişey diyemez oldumsana kesin satıcının bir akılsızlığındandır düzgün şekilde birde millete bir şeyler satsalarya anlamıyorum gidiyor artık büyük bir ihtimal kaldı diğer arkadasların dedikleri gibi dir. derim :)

ya bende fazla cdyle dvd yle uğraşan birisi deilim çok nadir işim düşer alırken sordum dvd rw dedi bende hiç hatırlamıyorum kontrol edip etmediğimi dvd çekip çekmediğimi nese işim düşünce olmadı bende benim yaptığım bir şeyden dolayı olmuyor sanıyorum halbuki dvd rw deilmiş yardımların için tekrar teşekkür ederim uğraştırdım sizi

Tüm cevap verenler birşeye dikkat etmemiş arkadaşın dvd romu yada rw si neroda gözükmüyor sorun bu yoksa cd de yazssa gözükmesi lazım sorun başka arkadaş senin bu dvd romun bilgisayarımı açınca gözüküyormu ? onu söle hele ?

Tüm cevap verenler birşeye dikkat etmemiş

Benim verdiğim cevapta dediğin şeye dikkat ettiğimi ve ona göre cevap yazdığımı göreceksin. Fakat arkadaş DVD yazma konusuna takıldığı için dediklerimizi uygulamadı.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...