Jump to content

Hp Pavilion Dv5 Notebook Pc

tcenk

Recommended Posts

DV5'in farklı modelleri de var bildiğim kadarıyla. Alttaki linkte HP Pavilion DV5-1041ET - FW695EA laptop xp kurulumu ve gerekli xp driverları var. Sendeki modele uyar mı bilmiyorum. Bir dene bakalım.

Please register to see this content.

DV nin birkaç serisi var. Bu yüzden notebook arkasındaki etikette tam olarak ne yazdığını bilmemiz lazım. Ama driverları kendin çok rahat bulabilirisin. HP webine git orada hepsi mevcut. oradan kendi notebook modelini seç karşına driverları çıkacak ordaki for windows xp yazanları indir. işlem tamam. Kolay gelsin.

HP webine git orada hepsi mevcut. oradan kendi notebook modelini seç karşına driverları çıkacak ordaki for windows xp yazanları indir. işlem tamam. Kolay gelsin.

İşte o öyle işlem tamam olmuyor.

Örneğin HP Pavilion dv5-1000us modeli. HP webindeki sürücü sayfasında xp sürücüsü olarak

HP Quick Launch Buttons

HP Software Update

Bunlardan başka bir sürücü yok. Buyur işte adresi

Yanlışsam yanlışsın de, haklıysam da doğru söylüyormuşsun dersin belki ;)

İşte o öyle işlem tamam olmuyor.

Örneğin HP Pavilion dv5-1000us modeli. HP webindeki sürücü sayfasında xp sürücüsü olarak

HP Quick Launch Buttons

HP Software Update

Bunlardan başka bir sürücü yok. Buyur işte adresi

Yanlışsam yanlışsın de, haklıysam da doğru söylüyormuşsun dersin belki ;)

Tamam doğru söylüyorsunda. Bu benim sorunum değil. Üretici firma ne diyor. bu bu sistemi Vista için tasarladık bu yüzden XP sürücüleri yayınlamıyoruz diyorlar. Ben sadece Webinde varsa oradan indirmesi belirttim.

Hocam sen bu pc ye xp kurabildinmi ben denedim hdd tanımıyor. N-lite ile sata driverini entegre ettim bu seferde ekranda

cd den ön yükleme için bir tuşa basınız...

basıyorum siyah ekran. Eğer çözdü isen bana nasıl çözdüğünü anlat ben sana driverleri vereyim.

http://www.notebook.gen.tr/hp-notebook-f5/hp-dv5-serisi-intel-islemcili-notebooklar-t4559.html[/CODE]

burada var galiba

bendeki ati chipsetli olan buda seninkisi galiba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...