Jump to content

Asus F3sc T7300 Driver Dvd Isteği

scream_deutsch

Recommended Posts

Merhabalar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim... Benim bi Asus F3sc T7300 Laptop um var fakat geçen ay Driver DVD ve Recovery DVD sini kaybettim... Eğer TNC-TR de bu bilgisayarın aynısına sahip olan arkadaş varsa o DVD leri bana iletebilir mi? Buradan Ya da Kargo yoluyla ben ücretini vermeye razıyım ya da bulabileceğim şekilde yardımcı olursanız sevinirim... Tekrar söylüyorum eğer konuyu yanlış yere açtıysam hatamın tarafıma bilgilendirilmesini rica ederim... yardımlarınız için şimdide TEŞEKKÜRLER...

Üstünde yazıyor F3Sc/Sv diye :)

hmm... tamam o zaman zahmet olmazsa onu upload edebilir misin? bi son isteğim daha olacak rapid olmasa :( gerçekten bu dvd ye çok ihtiyacım var çünki çok aradım bulamadım... servisinden istedim onlar da cevap vermediler ben de nette arıyorum... Teşekkür ederim şimdiden yardımların için çok sağol...

Rapide atabilirim diğer yerlerden silinir ?

tamam peki öyle olsun sen iyisini bilirsin... ben de tek tek indiririm artık peki bunu indirmemin bi zamanı varmı yani ben 2-3 gün içerisinde indirebilirim çünki kendi net im yok üniversite de öğrenciyim malum :)... neyse herşey için çok sağol var mı bi isteğin kardeşim/abicim?

Driverlarını direk asusun webinden indirebilirsin. Download bölümünden kendi noteboolk modelini seç karşına tüm driverları ve yazılımları çıkacaktır.

Teşekkür ederim söylediğiniz için bunun farkındayım ama orası çok karışık yani bi driverin iki üç tane çeşidini koymuşlar böylesi daha iyi yardımcı olacak biri oldu ben titizim biraz bu konularda da tek tek yüklemek sorunlara yol açıyor ama cd yi takıp bilgisayarın herşeyi halletmesi daha kesin ve sağlam oluyor bu bakımda istemiştim yardımlarınız için çok sağolun...

• 3 hafta sonra ...

Selam paylaşım canlısı güzel kardeşlerim Asus F3sc laptop kullanıcısıyım ben de. Vista driverleri orijinal DVD den kopya gönderebilirim. Vaktinde ben de çok sıkıntı çektim bu dvd yüzünden ama şuan rahatım kardeşlerim. DVD de klasörler dışında 1 setup dosyası var bu setup u tıklayınca yüklenmesini istediğin sürücüleri seçiyorsun ve sonrasını ASUS'a bırakıyorsun. Otomatik olarak seçtiğin bütün sürücüler otomatik kuruluyor. Eğer Vista Home Premium kullanıyorsan ve kurulum dili İngilizce ise yükleme tamamlanmadan driver DVD sini takmanı istiyor taktığın zaman orijinali gibi okur ve bütün driverleri seçmeni istemeden otomatik kurar. Eğer istersen gönderebilirim DVD kopyasını. Ha bu arada nerede okuyorsun?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...