Jump to content

Xpde Format Atamıyorum(yardım Lutfen)

Recommended Posts

arkadaşlar laptopuma format atmak istiyorum ama başalngıç geliyo sadece sürücü seçimine gelince siyah bi ekran geldikten sonra windows takılı disk bulamadı diye cevap geliyo f3 le cık diyor. Defalarca denedim hatta hdd yi cıkartıp tekrar yerine taktım usb den yuklemeye çalıştım ozaman usb yi goruyor su anda windowsum da hdd den calısıyo.. yardım edin lutfen..........................

arkadaşım ben ilk defa format atmadım. elimde 10 dan fazla format cd si var hepsi ile denedim ama olmadı..... hatta bios ayarlarını sıfırlamak için bios pilini cıkarmak istedim ama omadı:(

dostum arkadaşımın sölediği gibi sata sürücüsü entegre edilmiş xp cdsiyle kurulum yapabilirsin yada biostan sata disable yapıp öle kur sorun sata diski görmemesi buda xp cdlerinde sata sürücülerinin olmaması ok hadi kolay gelsin bendede var laptop aynısını bende yaptım...

dostum arkadaşımın sölediği gibi sata sürücüsü entegre edilmiş xp cdsiyle kurulum yapabilirsin yada biostan sata disable yapıp öle kur sorun sata diski görmemesi buda xp cdlerinde sata sürücülerinin olmaması ok hadi kolay gelsin bendede var laptop aynısını bende yaptım...

arkadaşım sorun xp kurulum cd si değil aynı hdd ile 20 den fazla format attım kullandığım cdleri iyi biliyorum biosa da baktım gerekli ayarlamalarda tamam. raid driverlı cd de de denenim ama olmadı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...