Jump to content

Call Of Duty Ve Sniper Elite Hataları

Recommended Posts

Selam arkadaşlar indirdiğim konulara da yazdım bu hataları ama kimse yardımcı olmadı onun için konuyu buraya açayım dedim lütfen yardın öncelikle

Call Of Duty

selam arkadaşlar sorun anlatcam ama baya bi karışık yada bana karışık geliyor onun için resimli anlatcam ben şimdi alta gördüğünüz gibi 15 parça olan call of duty worl at war oyununu indirdim sonra onları aynı klasöre çıkarttım yani 2 resimdeki gibi daha sonra onlarında çıkarttım 3. resimdeki gibi tek bi iso olarak çıktı daha sonra isoyuda çıkarttım 4. resimde olduğu gibi ondan sonra burdaki setup dan kurdum oda 5. resimde var şimdi oyunu çalıştırcam daemon tools programına 3. resimdeki isoyu yüklüyorum sonra masa üstüne gelen oyunu açan dosyada açıyorum ama 6. resimdeki cd youk hatasını veriyor nasıl yapcam bana yardımcı olurmusunuz.

84493404gd4.jpg

96998220ez4.jpg

27661684dp5.jpg

96687770pf6.jpg

73981567om6.jpg

29322821rk3.jpg

Sniper Elite

benim bilgisayar hiç birşeyi direk yapmıyor arkadaşlar bu hatayı veriyor

hataaaaaaaaaaws6.jpg

arkadaşlar lütfen ya bi yardımcı olun herşeyi tamamladım şimdide b uhatayı verdi

yenhataii1.jpg

Kardeş ekran kartının driver ini güncelle , direct x 9 un son versiyonunu yükle hala olmadıysa pc oyunu kaldırmıyor

Kardeş ekran kartının driver ini güncelle , direct x 9 un son versiyonunu yükle hala olmadıysa pc oyunu kaldırmıyor

directx9 un son versiyonu tamamdır. Ekran kartnını kontrol edeyim teşekkür ederim

Kardeş pc nin oyunu kaldırıp kaldırmadığını aşağıdaki linkten kontrol edebilirsin

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest[/CODE]

Açılan sayfada ------select product------ yazan yerden Call Of Duty : Word At War ı seç Can You Run It e tıkla

oyunların 2 sinide kurdum arkadaşlar 105 kişi okumuş kimse bilmiyormuş bu konuyu merak eden varsa yazsın burayada ben size anlatayım nasıl olduğunu bide aranızda bu oyunu oynayan varmı bi sorum olcaktı oyuna başlarken solo diyoruz da sonra nasıl ilerliyoruz ben bulamadım saat 12 belkide ondandır :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...