Jump to content

Outlook Connector Bağlanmıyor.

Recommended Posts

Outlook Connector ile .......msn.com adresimi Outlook da açamıyorum.

"Please Wait While We Set Up Your Mailbox For First Use"

Sonra bu hata ile karşılaşıyorum.

AppName: outlook.exe AppVer: 12.0.6316.5000 AppStamp:4833a470

ModName: ntdll.dll ModVer: 5.1.2600.2180 ModStamp:411096b4

fDebug: 0 Offset: 00018fea

Güncellemelerin hepsini yaptım. Farklı Office Kurdum . Ntdll.dll dosyasını yeniledim, fakat bi sonuca varamadım.

• 2 hafta sonra ...
1 outlook da sorunuz var zaten outlook express i deneyin

2 microsoft un outlook için pop3 desteği yok yani outlookla acamazsınız

outlook için gmail i deneyin

Sevgili dostum outlook connector isimli microsoftun yayınladığı ara program sayesinde hotmaili outlookla kullanabiliyorsun . Zaten arkadaşta ilk mesajında onu belirtmiş. Bende de aynı mesele var acaba kimse çaresini biliyormu. Önceden güzel çalışıyordu ama şimdi maalesef bu hatayı alıp outlook 2007 çalışmayı durduruyor...

• 3 hafta sonra ...
Sevgili dostum outlook connector isimli microsoftun yayınladığı ara program sayesinde hotmaili outlookla kullanabiliyorsun . Zaten arkadaşta ilk mesajında onu belirtmiş. Bende de aynı mesele var acaba kimse çaresini biliyormu. Önceden güzel çalışıyordu ama şimdi maalesef bu hatayı alıp outlook 2007 çalışmayı durduruyor...

aynı sorundan ben de muzdaribim ,

aynı hatayı veriyo

eskiden tıkır tıkır çalışıyodu ne güzel

bi türlü düzeltemedim ben de

Outlook Connector doesn’t connect to MSN/Hotmail

If you use the Outlook Connector and its not connecting, check your Outlook add-ins and security software. It’s reported PGP software will interfere with the connection, other software may affect it as well.

To test, disable all add-ins except the connector.

az önce bi sitede bööle bişe buldum

sonra tools , trust center > macro security den tüm makroları açtım düzeldi , düzeldikten sonra eski konumuna getirdim çalışmaya devam ediyo

sorunun galiba takvimden kaynaklanıyor takvimlerden tek takvim sectim ve düzeldi bi deneyin

Hangi takvimden bahsediyorsunuz. Biraz daha açık olursanız sevinirim. Bu benim hayatımı kurtarabilecek bir problem çözümü çünkü...

Çok Teşekkürler....

Saygılar...

• 2 hafta sonra ...
Hangi takvimden bahsediyorsunuz. Biraz daha açık olursanız sevinirim. Bu benim hayatımı kurtarabilecek bir problem çözümü çünkü...

Çok Teşekkürler....

Saygılar...

Outlook 2007 de - Dosya - Düzen - Görünüm ... - Outlook Connector altında Sharing e gel mail adresine yönlendirecektir seni. Mail adresinden Calender ayarlarına gelecektir. oradan Türkiyenin bulunduğu saat dilimine +2.00 istanbul ayarla dont share dedikten sonra kaydet ve cık outlook u kapat ve ac gönder/al yaparak bir deneme yap. bendeki sorun böyle düzeldi. sonucu yine yaz beraber halletmeye çalışalım. kolay gelsin

• 6 ay sonra...
Outlook 2007 de - Dosya - Düzen - Görünüm ... - Outlook Connector altında Sharing e gel mail adresine yönlendirecektir seni. Mail adresinden Calender ayarlarına gelecektir. oradan Türkiyenin bulunduğu saat dilimine +2.00 istanbul ayarla dont share dedikten sonra kaydet ve cık outlook u kapat ve ac gönder/al yaparak bir deneme yap. bendeki sorun böyle düzeldi. sonucu yine yaz beraber halletmeye çalışalım. kolay gelsin

Dostum çok sağol o dediğini yaptım ama maaalesef gene aynı hatayı alıyorum ve de fıttırmak üzereyim...:D Sharing beni yönlendirdi ve de 2 calendar ide dont share dedim. Timezone istanbulda +2... Outlook 30 defa denememe rağmen aynı hatayı verip duruyor....

not: Bütün add-in leri kapattım ve de o zaman doğru çalıştı . şimdi teker teker açıcam add-inleri ve de hangisi olduğunu anlıcam sorun çıkartanın...:D

Dostum çok sağol o dediğini yaptım ama maaalesef gene aynı hatayı alıyorum ve de fıttırmak üzereyim...:rolleyes: Sharing beni yönlendirdi ve de 2 calendar ide dont share dedim. Timezone istanbulda +2... Outlook 30 defa denememe rağmen aynı hatayı verip duruyor....

not: Bütün add-in leri kapattım ve de o zaman doğru çalıştı . şimdi teker teker açıcam add-inleri ve de hangisi olduğunu anlıcam sorun çıkartanın...:D

bekliyoruz sabırsızlıkla :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...