Jump to content

ÜÇ Boyutlu MasaÜstÜ

goodspeed

Recommended Posts

Arkadaşlar program hakkında size bilgi vereyim.

Programımız 10 mb. lık bir program çok büyük olmamakla beraber görselliğe katkısı tam tersi bence cok büyük.

Etkili görsel masaüstü oluşturmak isteyen arkadaslar eminim cok sevecek.

Programın kurulumuna gelince.

Rar olarak arşivlenmiş klasörden 3 program çıkacak. Bunlar

1.DeskSpace152Setup

2.TopDesk.v1.5.4.Retail

3.windowfx

Bunların üçünüde kurun. Daha sonra ayarlardan programa tuş seçin. SHIFT, CTRL gibi.

daha sonra bu görsel eğlencenin tadını çıkarın.

Birkaç resim göstereyim size örnek.

İyi eğlenceler

8526.jpg

8556.jpg

8572.jpg

8582.jpg

DOWNLOAD

VEYA

VEYA

kardeş eline sağlık gerçekten çok güzele benziyor..

şuanda windows 7 kullanıyorum yeni ve igilizce olduğu için bir sorun çıkarırmı malum yabancı dilimiz olmadığı için hatalarda bir süre sıkıntı çekiyorum.

yeni kurduğum windowsu bir süre sorunsuz kullanmak istiyorum ama böyle güzel şeyleride denemeden edemiyorum..

Kaynak tüketimi nedir ?

Kaynak tüketimi CPU ya fazla bir etki yapmıyor.

Ram olarak 70-80 mb. kadar ram yiyebiliyor. Raminiz 1 GB üstünde ise pek sorun çıkartacağını sanmıyorum.

kardeş eline sağlık gerçekten çok güzele benziyor..

şuanda windows 7 kullanıyorum yeni ve igilizce olduğu için bir sorun çıkarırmı malum yabancı dilimiz olmadığı için hatalarda bir süre sıkıntı çekiyorum.

yeni kurduğum windowsu bir süre sorunsuz kullanmak istiyorum ama böyle güzel şeyleride denemeden edemiyorum..

Arkadaşım Windows 7 üzerinde denemedim ben de XP yüklü XP de sorunsuz çalışıyor. Windows 7 için birşey söyleyemem kusura bakma.

tesekkurler ellerıne saglık gusel calısma olms yukledım de sag alta ufak ıkı sımge geldı desk space den mı tus secıoruz tusu secebılsem yapacaımda yapamıorum bı yardımcı olurmusun

sımdıden teskkurler

Şimdi arkadaşım top desk pencerelerdeki görselliği ayarlar. Ona tuş seçebilirsin. Alt + tab yaptığında açık programlar küçük bir pencerede listelenir. Sen bunu benim fotolarda gösterdiğim gibi üç boyutlu pencereler arası seçime dönüştürebilirsin. (win+tab seçili ilk başta)

desk space den seçeceğin tuş ise masa üstünü bir küp şeklinde altı farklı masaüstü ile birlikte kullanmanı sağlar.

Kutudan çıkan üçüncü programıda belki az çok biliyosundur. WindowsFX shadow türkçesi gölge görevi yapar. Masaüstünde pencere açma kapanama anında, sağ klikte vb. menuler arası geçişlerde gölge efektleri ile görsellik oluşturur.

tahminim vista ve windows 7 de çalışmaz gibime geliyor

İşin aslı ben Windows XP ye görsellik katmak istedim sonuçta 3 boyutlu pencere vista da var Windows 7 yi bilmiyorum. Ama xp hızlı bir windows vista gibi çok ram yemiyor. Amacım görsellikteki eksiklikleri gidererek XP yi daha sevilir hale getirmek.

Vista ve 7 için birşey söyliyemiycem. Denemedim. Bir arkadaş dener bizi de bilgilendirirse minnet duyarız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...