Jump to content

Flash Bellek Tanımıyor

cyber_darling

Recommended Posts

Kingston 8GB DTI belleği kafede bilgisayara taktım orda çalışmıştı ve içine dosya atmıştım.Çıkartırken güvenli kaldırı kullanarak kaldırdım.Daha sonra arkadaşın bilgisayarda da denedim ama bellek çalışmıyor.ayrıca 2 bilgisayarda daha denedim ve hepsinde aynı sorunla karşılaştım.

İşletim sisteminin verdiği hata ise USB aygıt tanınmadı diyor ve biosta da görmüyor.Bunun sebebi ne olabilir?

başka bellek taktığımda sorun çıkmadı usb girişlerde sorun yok.

kardeş bnim flash bellek 4,00 gb kingston banada aynısı oldu bilgisayara takıyorum bi ışığı yanıyor ondan sora tık yok meğersem yanmış içi 5 yıl garantiliydi alalı 10 ay oldu sanırım aldığım yere ******ürdüm yapılması için gönderdiler fakat 2 aydır da geldiği yok kardeş ben umudu kestim

;):rolleyes:

arkadaşlar aynı sorun benim de kingstom 4GB nin başına gelmişti aldığım yere ******ürdüm 30 iş günü içersinde yenisi gelir dediler ve yaklaşık 2 ay kadar sonra yenisi geldi sıfırı yani

Garantisi var ama belki bilgisayardan halledilebilir diye soruyorum.

yanan flash disklerle de karşılaştım ama sorun bunda o değil çünkü yananlarda hiç çalışmıyordu bunda ise usb aygıt taktığımı anlıyor ama tanımıyor.Belki yazılımsal olarak düzeltilebilir.

Yardım edebilirseniz sevinirim.

• 4 hafta sonra ...

Başka bilgisayarda dene, garip ama açılacağını göreceksin... Güvenle kaldır dediğimde bende de olmuştu, ama diğer bilgisayarlarda çalışiıyordu. Ayrıca güvenle kaldır demenize gerek yok, direkt çekebilirsiniz.Özelliller-donanım-özellikler-ilkeler bölümünden bakarsan "Çabuk uzaklaştırma için en iyi duruma getir " sekmesinin aktif olduğunu görürsün; yani işin bittiğinde çek gitsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...