Jump to content

Usbhub Problemi

serdar_01

Recommended Posts

Başka bir bilgisayarda sorunsuz açılıyor ama bir tek bende bu problem var.

arkadaşım anlatamadım galiba.. usbhub'ın mı başka bir bilgisayarda çalışıyor yada usbhub a taktıgın usb aygıtmı baska bir bilgisayarda çalışıyor? eğerki başka bir bilgisayarda iki usb aygıtında çalışıyorsa, senin usblerde sorun olabilir. biostan bir göz at bios default yap chipset yükle düzelir belki..

usbhub ım başka bir bilgisayarda sorunsuz çalışıyor

peki sen kendi usbhub'ına takıpta senin kendi bilgisayarında çalışmayan usb aygıtın çalışmıyor olmasın o yüzden tanımasın...

usb hup taktıgın gırısı degıstır sunuda soleyım uzerınde 2.0 yazıyor yanı usb2.0 destekliyor malesef kullandıgın cıhaz usb1.0 userındekıne aldanma.

bılgısayarın arkasında bulınan dıyer usb gırıslerını dene eger yıne calısmassa bılgısayarın setup u na gır (ılk acılırken delete yada F2 tusuna basarak) orda usb ıle ılgılı bır bolum var (ezberımde deyıl ) usb contoroller=hispeed low speed burdakı ayarı degıstır buyuk ıhtımal hispeed olarak ayarlı low speed denersen buyuk ıhtımal calısır

kolay gelsın

usb hup taktıgın gırısı degıstır sunuda soleyım uzerınde 2.0 yazıyor yanı usb2.0 destekliyor malesef kullandıgın cıhaz usb1.0 userındekıne aldanma.

bılgısayarın arkasında bulınan dıyer usb gırıslerını dene eger yıne calısmassa bılgısayarın setup u na gır (ılk acılırken delete yada F2 tusuna basarak) orda usb ıle ılgılı bır bolum var (ezberımde deyıl ) usb contoroller=hispeed low speed burdakı ayarı degıstır buyuk ıhtımal hispeed olarak ayarlı low speed denersen buyuk ıhtımal calısır

kolay gelsın

Evet arkadaşım dediğin gibi hispeed deymiş diğer seçenek olan full speed seçeneğini şeçtim ve çalıştırdım ama olmadı genede ilgin için teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...