Jump to content

Torrentte Ratio

memeteren

Recommended Posts

Birincisi kullandığınız u torrent programı en güncel versiyonda olsun . İkincisi de ratio yu yükseltmek ve daha verimli upload edebilmek ve de siteden indirdiğiniz dosyaların site tarafından kayıt edimesini istemiyorsanız . Altın olan torrentleri indiriniz .Altın torrentler ratio yu yükseltmek için uygun bir seçenektir . Ratio 0.6 nın altın düşmesin tamamdır . Ben de suan türktorrent üyesiyim . Bayadır üyeyim . Ratiom 2 .9 - 3.00 - o civarlarda geziyor . :) Gümüş torrentlerde de yüklediğiniz dosyaların yarısı tutulur .Altından sonra en iyi seçenektir ...

arkadaşım seba 14 mü ne onun yaptığı u torrent programı var içinde multi seeder falan var forumda vardı galiba bir arattır yada googleda arattırbulursun trjen fala nvar diyo ama belki yoktur bu adamın yaptığı progmda yüklerken seed yapıyosunuz yani karşı taraf sizi seed yapıyo olarak görüyo.saygılar

Öncelikle sabit ip kullanmalısın.Bunun için ağ bağlantı özelliklerini kullanacaksın.Sabit ip aldıktan sonra modemin nat ayarlarından programda kullandığın portu açmalısın.Utorrent kullanıyorsan 30000 - 50000 arasında port aç.Bu işlemleri yaptıktan sonra port açıkmı diye kontrol et.Eğer başarılı olmuşsan program portu görecektir.Şimdi bağlanabilir olacaksın ve upload yapabileceksin.Olamamışsan bu işlemlere baştan başla.Kolay gelsin.. :)

• 4 ay sonra...
canpolat11 kardeşim o dediğin hileye giriyor. Lütfen yardımlaşmak varken insanlara bu tip yönlendirmeler yapmayın.

arkadaşım ne yapalım upload yapınca indirme hızım yavaşlıyo birde bizim öyle 4 mbit hızımız yokki 1 mbit var onla idare ediyoruz bizde sitelerden banlanmamak için bunu kullanmaya başladım önceden kullanıyordum bıraktım baktımki sitelerden banlanmaya başladım en iyisi kurayım dedim tabiki torrentte seed çok önemlediri mesele bugün bir sürü torrent linki sildim neden çünkü seed yok onlarda haklı bizde haklıyız ne yapalım bu yolu deniyoruz.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...