Jump to content

Driver Yardım

sezo555

Recommended Posts

arkadaşlar benim pc de homelation yüklüydü ben bnu professiyonel servispakc2 yükledim bnm pc bir format başlangıç cd si ile başlatıyosun formatı.

ama sadece home yükleyebiliyosun bu cd ile driverleri o cd ile bşlatırsan yüklüyo ancak ama bn manuel olarak netten bulup kendim yüklemek istedim ve herşeyi hallettim bir tek ses kartının drivere kaldı.

Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

bu driver dan bir tane bultum tam yüklerken pc reset atıyo ve sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı diyor sonra güvenli moda alıp bide orda yüklemeyi denedim driver yükledi yeniden başlatılmasını talep etti bende kabul ettim kapandı ama o kapanış pc tam açılıyo windos yazısı geliyo tekrar reset tekrar reset en sonunda en iyi yapılandırma ayarlarına geri dön dedim ve döndüm bu seferde driver yine yok lütfen yardı medin nerden bulabilirim bu driveri lütfen

Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...