Jump to content

Free Mp3

onder

Recommended Posts

ben kendime özel bir çalma listesi olşturdum ama çalma listesi alanına gittiğimde benim oluturduğumun yanında yadigar 2008 diye başka bi çalma listesi daha var nasıl yaptım bilmiorum ama çalma listesi sil diye birşey bulamadım ;) help.

ben kendime özel bir çalma listesi olşturdum ama çalma listesi alanına gittiğimde benim oluturduğumun yanında yadigar 2008 diye başka bi çalma listesi daha var nasıl yaptım bilmiorum ama çalma listesi sil diye birşey bulamadım ;) help.

ben koyduydum o yadigarı :)

yaw ben bu siteyi hayata geçirsem ne gibi sorun yaşarım arkadaşlar.. bilgisi olan var mı?

Konu ile ilgili yasal prosedürleri araştırmak gerekiyor.Benim bildiğim telif hakları ile ilgili sıkıntı çekmen muhtemel.Çalıştığım otelde müşterilere dinletilen parçaların telif hakları için Mesam ( Türkiye musiki eserleri derneği ) & Müyap'a hatrı sayılır bir para ödendi.Bu konu hakkında profesyonel kişilerden yasal yükümlülükleri öğrenmende fayda var diye düşünüyorum.

ya ben siteyi iyice kurcaladım ve şuan süper hoşuma gitti ;) bi tek arkadaşın dediği gibi yasal sorunla karşılaşırsın onuda böle bi site yaptığına göre düşünmüşsündr heralde :) bu arada yukarda eksikleri var derken bu playlist konusunda bir karıışıklık oldu ama çözdüm :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...