Jump to content

Usb Baglantısında Sorun

asabay

Recommended Posts

350 watt psu ve asus anakartım var. usb de n external hdd yi bagladıgm zaman sureklı baglantıyı kesıp tekrar olusturuyor. yada hdd yi goruyor ancak kopyalama ve işlem yapmada sıkıntı yaratmakta belırtılen dosya bulunamdı seklınde bir uyarı vermekte.daha oncesınde boyle bir sorunla karsılasmamıs olup bu sorun donanımsal mıdır yada işletim sistemi ile ilgilimidir? eger donanımsal ise ne oldugunu anlayabılmek için sistemi nasıl test edebilirim?

Eğer External HDD gücünü USB den alıyorsa başka makinede denemeni öneririm. Eğer ondada aynı sıkıntılar var ise external hdd de bir sıkıntı olabilir. He birde aradaki kabloyu kontrol edebilirsin. Onda da sıkıntı olabilir.

externalların ıkısındede hiç bir sıkıntı yok. baska makiende aynı problemle karsılasmıyorum.sadece benım makıne de bu sıkıntıyı yasamaktayım...anakartta mı bir problem var acaba?.şimdi externalları da takmaktan korkuyorum onlara bir zarar gelecek diye. kablolarda da hiç bir problem yok

edit:

arkadaşlar sanırm konuyu olan gormdi yoksa bu forumda mutlaka nedenini tespit edebilirdik...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...