Jump to content

Size Bir Konuda Danısmak Istedım

oca57

Recommended Posts

sn tnc ailesi benım bır kız arkadasım var ve ben ona bu yıl basında bır hedıye almayı dusunuyorum

oyle cok abartılı bırsey olmasında kızın moralını bozmayayım yılbasında

iste soruyorum kız arkadasıyla boyle bır organızasyon yapan varmı bırde sız olsanız ne alırsınız

bu aksam hedıyeyı bulup yarın da almam lazım son gune bırakmak ıstemıyorum

Çok bildik ama parfüm alabilirsin. İyi bir markanın parfümünü her bayan sever.

Ben daha çok giyim eşyası alma taraftarıyım. Hem kalıcı oluyor hem de her zaman kullanabiliyor.

Bu kış çok sert geçecek ve kız arkadışını gerçekten çok seviyorsan (hakkında ciddi düşündüğün bir kızsa) iyi bir markanın kışlık bayan botunu veya çizmesini düşünebilirsin.

işi ilerlettiyseniz beraber alışverişe çıkabilirsiniz ama dersenki süpriz yapıcam kendini prenses gibi hissettirecek bişeyler ya da ihtiyacı olabileceği birşeyler alman daha çok hoşuna gider.Kimse burda kadın profesoru değil ama bana göre kadınlar takı,kıyafet,parfüm en sevdikleri şey bu üçleme.İçlerinden birini seçmen fena fikir değil bence

Benim tercihim Dünya da bir esi daha olmayan senin icin önemli olan birseyi ona hediye etmen yonunde olacaktir. bu sekilde En son kiz arkadasimin dogum gününde ona Askerlik yaparken kullandigim künyemin zincirli tekini vermistim. ve ona dedim ki "Bu boynumdan 15 ay boyunca cikmadi. Vatan borcumun kaniti budur ve cok degerlidir. Ancak senin kadar degerli degil ama birlikte oldugumuz sürece deger verdigim seylerin bir arada olmasi lazim." eger aylirsak isteyecegim tek sey yine o asker künyesi olacaktir. kisaca benim tavsiye alisilmis klasik birsey yerine biraz yaratici ol artik oyuncak ayinin kalpli yastiklarin zamani gecti. bence

Çok bildik ama parfüm alabilirsin. İyi bir markanın parfümünü her bayan sever.

Ben daha çok giyim eşyası alma taraftarıyım. Hem kalıcı oluyor hem de her zaman kullanabiliyor.

Bu kış çok sert geçecek ve kız arkadışını gerçekten çok seviyorsan (hakkında ciddi düşündüğün bir kızsa) iyi bir markanın kışlık bayan botunu veya çizmesini düşünebilirsin.

bir tane kırmızı gül herşeye bedeldir kardeşim

arkadaslar benım kız kapalıydı bır esarp ıle hallettım ben ısı guzel bır esarp aldım kendılerıne bakalım o bıze ne alacak merak edıyorum dogrusu ...

arkadasbence en iyi hadiye kıza manalı bişey vermek

hemm abartılı olmaz hemde senin onu sevdiğini anlr

bir kımızı gül al içinde resimlerinizin olduğu bir kolye al yada ona ikinizin isminin baş harfinin bulunduğu bir kolye al

fakat eğer kızda sana hediye alacaksa ne yap et öğren ve onadan bir kademe yüksek hediye al

fakaaat bir kademe yüksek değilde 3-5 kademe yüksek bir hediye alırsan kız bunu ukalalık olarak anlar ve sevgililer gününe yanlız girersin

sakın unutma sembolik bir hediye al ama kızın hediyesinden SADECE BİR KADEME YÜKSEK olsun

üstelik böyle bir kademe yüksek olayını yaparsan kızın sana olan güveni artacak sana dahada aşık olacak:D ve senin yanında kendini güvende hissedecektir

fakat unutma sadece bir kademe 3-5 kademe değil SAKIN UNUTMA

tsk edrım kerımcım ama ben aldım hedıyeyı artık kafasına her taktıgında benı anacaktır zaten o

yıne de sagol surda kac gıun kaldı kı yılbasına dımi

bir tane kırmızı gül herşeye bedeldir kardeşim

Hediyeyi satın alacak kişinin maddi durumu iyi değilse söylediğine katılırım.

(Bak canım, ciğerim bugün yılbaşı. Seni unutmadım kırmızı gül aldım. Ben fakir, romantik ve özel günlerde seni unutmayan bir insanım) Kıza bu mesaj verilmiş olur mu? OLUR ;)

Fakat ben en iyi hediyenin uzun zaman kullanılabilen, işe yarayan bir hediye olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca hediyeleşmede (kademe) olduğuna da inanmıyorum.

1.kademe hediye, 2.kademe hediye, 3.kademe hediye bu nedir ya memur maaş bordrosu gibi? 6.Kademe hediye verirsen kız seni terkeder

7.kademeye girmiyorum neler olacağını Allah bilir :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...