Jump to content

Kaspersky 7.0 Key Derdine Son

erciyes01

Recommended Posts

kasperskybt8sc6.jpg

1.Kaspersky'i kapatınız.

2.Başlat\Çalıştır kısmından "regedit" komutunu (tırnak içini sadece) yazınız.

3.Kayıt defterinden şu 3 anahtarı siliniz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates

4.Kaspersky'i çalıştırınız.

5.Aktivasyon penceresinden deneme sürümü için 30 günlük key isteyiniz.

Not:

Bahsettiğim anahtarları silmekte tereddüt edenler yedeğini alabilirler.Ben bir sorunla karşılaşmadım. En azından Kaspersky'nin can sıkıcı uyarısından kurtuldum. Bu arada biraz açıkça söyleyeyim ki,burdaki olay şudur,sürekli kara listeye alınıp key aramak yerine 30 günde 1 bu anlattığımı yaparak uzun yıllar kaspersky'ı rahatça kullanabilirsiniz

• 3 hafta sonra ...
tamam da kardeşim ben yaparım ama sayın ve saygıdeğer müşterilerime nasıl anlatacam..

>>:D Disardan müdahele Mücadelesi<< :D Herkesin müsderisi sayindir elbet de bence sen kendin kur prog u kimseyede bisey anlatma zaten cok sacma zira olaki birisi senin meslegini elinden ala... Bazen insanlari anlama zorlugu cekiyorum isinin ehli bir baytar adresi >> pss mail atan olursa adrese yönlenecegim :D

tamam da kardeşim ben yaparım ama sayın ve saygıdeğer müşterilerime nasıl anlatacam..

Müşterine ne anlatacan kardeşim gerceği anlatacan tabikide...Müsteriyi sövüşlemek için sanki kendi cebinizden kuruyormuş gibi davranmayıp sadece bilgisayar satışı yaptığını söylicen aslında sen de bunu iyi biliyorsun da sen ve senin gibilere bu yolla...

Kaspersky 7 Licance Remover

http://www.4shared.com/file/81112747/871ae6c8/kaspersky7_licance_remover.html[/CODE]

erciyes01 arkadasimin vermis oldugu bilgiden faydalanarak ufak bir katilimsiz kaspersky 7 lisans sifirlama programi hazirladim.

Nasil yapacagini bilmeyenler veya bunu nasil ona buna anlatacagim diye dertlenenler icin yardimci olabilir :)

sevgiler

EMRAH

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...